Beni Bırakma Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Atv ekranlarında devam eden günlük dizi Beni Bırakma uzun süreden sonra Atv nin tutturabildiği ilk günlük iş sayılır. Bu yüzden dizinin ardında uzun süre durdu ve Beni Bırakma dizisinin reytingleri çok iyi olmasa da devam etmesini sağladı. Esra Eroldan hemen önce yayınlanan ve oldukça iyi devam eden dizinin finali merak konusu oldu.

Bir çok dizi meraklısı günlük olarak yayınlanan bu dizinin 2. yeni sezonu olacak mı olmayacak mı Beni Bırakma Mayısta final mi yapacak sezon finali mi merak etmeye başladı. Bizde Beni Bırakma Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezonda Devam Edecek mi yoksa bitecek mi? gibi sorulara reytingleri de hesaba katarak yanıt verelim istedik.

Beni Bırakma Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi sorusu ile başlayalım. Öncelikle dizimiz hafta içi oldukça zorlu bir kuşakta yayınlanıyor ve reyting almak gerçekten zor bir saatte ekrana geliyor. Son reytinglerine baktığımızda genelde 20. sıra ile 30. sıra arasında gidip geldiğini görüyoruz dizimizin. Bu da demek oluyor ki iyi kötü seven bir kitlesi var Atv deki bu günlük dizinin.

Rakipleri olan Beni Affet, Elif ve Adını Sen Koy gibi günlük yayınlanan diğer dizilere göre biraz geride olsa da yinede ciddi oranda reytingi olan dizinin daha fazla devam etmesi oldukça zor görünüyor. Aşağıdaki reytinglerde göreceğiniz üzere dizinin almış olduğu reyting oranı 2 oranında bile değil. Bu yüzden büyük ihtimalle Beni Bırakma dizisi sezon sonunda final yapacak ve Atv ekranlarına veda edecek. İşte Beni Bırakma dizisinin Ortalama reytingleri:

Beni Bırakma Dizisi almış olduğu bu reytingi bir türlü artıramadığı için sezonun sonunda büyük ihtimalle final yapacak ve ekrana veda edecek. Ancak eğer Atv gelecek sezon için bir günlük dizi ayarlamamış ise Beni Bırakma dizisinin devam etme olasılığı da var. Çünkü diğer alternatif programlar Beni Bırakma dizisi kadar başarılı olamamıştı Atv de..

Kısacası görünen o ki eğer kanal daha iyi bir alternatif bulamaz ise Beni Bırakma dizisi sezon finali yaparak gelecek sezon yeni 2. sezonda da kaldığı yerden devam edebilir. Ancak Atv Beni Bırakma yerine yayınlanacak bir dizi veya program bulursa büyük bir ihtimal ile dizi final yaparak veda eder Mayıs 2018 de..

Sonuç olarak Beni Bırakma Dizisi yüzde 90 ihtimalle sezon sonunda final yapacak ve ekrana veda ederek yollarını ayıracaktır. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak Beni Bırakma Dizisi hakkında fikirlerinizi ve görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce Beni Bırakma dizisi devam etmeli mi yoksa final yapıp bitmeli mi?

Beni Bırakma dizisi 2019 yılında ilk 3 hafta ekrana gelmeyecek. Sevilen dizi Beni Bırakma 21 Ocak Pazartesi den itibaren Yeni Bölümleriyle Atv de devam edecek. Beni Bırakma yeni bölümlerinde sürpriz oyuncular diziye dahil olacak..Beni Bırakma 21 Ocak Pazartesi den itibaren Yeni Bölümleriyle Atv de

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Dizisi Final mi Yapacak Sezon Finali mi, Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (18 Yorum)

  1. Bu dizi bence devam etmeli gündüz kuşağına çok yakışan bi dizi severek takip ediyoruz tekrardan ekranlarda olmasını istiyoruz bitmesine çok üzüldük oyuncu kadrosuyla senaryosuyla olsun oldukça başarılı böyle bi dizi bitemez bitmemeli

  2. Evet cok fazla entrika ve iftira uzerine kurulu yoksa cok sevdigim oyuncular seher hala cengiz bey dr vedat.. senaryo daha guclu olsaydi keske.. cunku bitmesini istemiyorum bu dizinin

  3. yok okadar güzel bir dizi deyil çook kötü zayıf dizi iftira ahlaksızlık üzerne çünkü üretemiyorlar düzgün senaryo yazamıyorlar basitleştirdiler ucuz oldu

    • Yok ya çok pis bi dizi hep iftira üzerine konulu hep esin kazaniyoKonu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.

  4. BENCEDE BİTSİN BU KADAR AHLAKTAN YOKSUN BİR DİZİ AHLAKLI DİZİLER ÇEKİN SON 2 YIL KÖTÜ 2016 2017 BERBAT BİR SEZON 2018 DE DEVAM MEHMET HAYRİ KOÇ A ESKİ ROLÜNÜ GERİ VERİN

  5. Yok bitmesin devam etsin. Ama biraz çekidüzen verilsin. Sıla gördüğüm en kötü oyuncu. Bence dşziden çıkarılmalı, Cansunun rolğ artırılmalı.

Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2018