Beni Bırakma Dizisi Nerede Çekiliyor, Fragmandaki Yer Manzara Neresi?

Atv 2018 da yeni bir çok diziye imza atacak. O dizilerden birisi de Beni Bırakma adındaki günlük dizi. Beni Bırakma Dizisi Nerede Çekiliyor hangi şehirde il veya ilçede olduğu merak konusu oldu. Fragmanın çıkması ile merakı artan ziyaretçilerimiz dizi hakkında bizlere sorular sormaya başladılar.

Ankara dizisi Beni Bırakma: Atv ekranlarında Ocak 2018’den itibaren yayınlanmaya başlayan dizi Ankara’da çeşitli mekanlarda çekiliyor. Çekildiği mekanlar sete ve bölüme göre değişse de genelde Çankaya, Yenimahalle, Gölbaşı ve Gökçehöyük Köyü’nde çekimler gerçekleştiriliyor.

Çekim günleri ve saatleri yine bazı kriterlere göre değişim gösteriyor. Sete misafir kabul ediliyor ve uygun zamanlarda dizinin çekiminin yapıldığı yerlerde oyuncularla sohbet etmek, set ortamını görmek ve çekilen sahneleri yakından izlemek mümkün olabiliyor.

Atv de yeni sezon için hazırlanan ama biraz erkene alınıp 2018 sezonu ilk ayları için hazırladığı Beni Bırakma isimli günlük diziyi hangi şehirde çekiyor nerede kameralar ve set kurulu sizlere duyuracağız buradan.. Beni Bırakma Dizisi Nerede Çekiliyor fragmandaki manzara neresi nerede set kuruldu nasıl izleyebiliriz çekim yerlerini dizi setine gidiş geliş nasıl oluyor gibi merak edenler için soruları sizlere duyuracağız.

Beni Bırakma Dizisi Ankara’da çekilecek, deneme çekimleri şimdilik devam ediyor. Focus Fİlm’in yapımcılığını üstlendiği dizinin ana konusu kadın – erkek ilişkileri, evlilik, aile bağları. Yani son dönemde hepimizin yaşadığı yakından tanık olduğu her türlü iş ve ev ortamındaki ilişkiler.. Bu ilişkileri sıradışı çekimlerle güçlendirip keyipli bir izlenime çevirmek için tüm dizi ekibi hummalı bir çalışmanın içinde..

Atv de fragmanları dönmeye başlayan dizinin Ocak ayınca 2018 de başlaması bekleniyor. Beni Bırakma ilk bölümüyle 8 ocak’ta atv ekranlarında olacağı gelen son bilgiydi ama gecikme yaşanır mı emin olamadık. Beni Bırakma hafta içi her gün yeni bölümleriyle atv kanalında izleyicisi ile buluşacak.  Ankara merkezli uzun süre çekimleri devam eden hala da süren Beni Affet dizi ekibinden ayrılan oyuncularında yer alacağını öğrendik.

Umarız güzel izlenesi alternatifi bol bir dizi olur.. Beni Bırakma Dizisi Nerede Çekiliyor konusunda yazmaya devam edeceğiz. Ankara dizisi olduğunu söylemiştik sizlere daha önce. Gerçekten de Beni Affet dizisinden sonra ikinci Ankara günlük dizisi de başarılı olma yolunda oldukça iyi gidiyor reytinglerde..

Beni Bırakma Dizisi Nerede Çekiliyor, Fragmandaki Yer Manzara Neresi?

Ankara dizisi Beni Bırakma: Atv ekranlarında Ocak 2018’den itibaren yayınlanmaya başlayan dizi Ankara’da çeşitli mekanlarda çekiliyor. Çekildiği mekanlar sete ve bölüme göre değişse de genelde Çankaya, Yenimahalle, Gölbaşı ve Gökçe höyük Köyü’nde çekimler gerçekleştiriliyor.

Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?

Beni Bırakma Dizisi yeni sezondaki çekim yerleri de ilk sezonla aynı durumda. Nerede Çekiliyor Beni Bırakma Dizisi  diye merak edenler için Ankara cevabını daha önce yazmıştık. Yine set aynı yerlere kurulmuş durumda. Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezonda da Ankara’da Çankaya, Yenimahalle, Gölbaşı ve Gökçe höyük Köyü’nde çekimlerini devam ettiriyor. Beni Bırakma Dizisi 2. Yeni Sezon Nerede Çekiliyor? sorusuna da cevap vermiş olduk. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

YORUMLAR

 1. Lütfen Bizleri arayıp Çekim günlerini Söylerseniz 4 Yaşında Kızım Ağlayıp duruyor Baba Beni Emreye Sılaya Tarık’a Elif’e götür 05545620205

 2. Bizim köy heyalan nedeni ile 4km aşağı indi yukari koy tam dizi setti ve flim setti gibi sizleri bekleriz ankaraya 80 km de

 3. Biraz fazla değil mi gençleri bu denli üzmek mutsuz etmek bana biraz fazla uzatıldı gibi geliyor biraz da birbirini gerçekten sevenler evlendin de mutluluklarını çekin artık yeter pisikopat sevgilerde gına geldi

 4. Nasl başvurabilirim

 5. oran trt karşısında da çekiliyor acıbadem hastanesi yanı

  1. Tam olarak nerde yeri acı badem hastanesi nerde

  2. Dizi çekilen yerleri bilen varsa lütfen yazasın. Biz yurt dışından geldik çekim yerlerini görmek istiyoruzz

 6. Hangi gunler cekimleri ben bi kac gun once gittim cekim yoktu

  1. Çekim yerleri nerde yazarmisiniz lutfen

 7. Emrenin evi hangi semtte bilen varmı

 8. Exculies hotel çayyolunda çekiliyor ve birlik mahallesi

 9. Kırkonaklarda Cekiliyor bizim evin yanında hemen

  1. tam olarak neresi oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.