Beni Bırakma Dizisi Tuttu mu Reytingleri Nasıl İzlendi mi?

Beni Bırakma Dizisi Tuttu mu Reytingleri Nasıl İzlendi mi?  Beni Bırakma dizisi Nilgün Sağyaşar’ın olan Focus Film bu sefer Atv için günlük bir dizi hazırladı. Beni Bırakma günlük dizisinin çekimleri İstanbul da devam ediyor. Aşk ve entrikanın birlikte olaylar bütünleştiği yeni dizi ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Beni Bırakma dizisi çekim yerlerinin tam adresi net değil.. Belli olunca sizlerle paylaşacağız. Beni Bırakma dizisi Focus Filmin yapımcılığını yaptığı dizi hafta içi her gün yayınlanacak. Ankarada çekilen dizinin detayları netleşiyor.Beni Bırakma pembe dizi olarak yayınlanıyor. Dizinin konusu da çok merak edilmişti.

Beni Bırakma konusu da bir kadının hikayesi olacak. Hikaye de büyük oğlunun aslında kendi kocasında olmadığı saklayan bir kadının hikayesi. En büyük sırrını yakın bildiği arkadaşına söyler ve o kişi bunu koz olarak kullanır. Onun hayatını alt üst eder. Beni Bırakma dizisinde kadın ve erkek ilişkileri, evlilik ve aile bağları anlatılıyor.

Beni Bırakma gündüz kuşağının en vazgeçilmez dizisi olmaya aday. Beni Bırakma dizisinde Keiko Belir Yarar, Tuğçe Özbey, Kaan Yalçın’ın oyunculuğunu yaptığı dizinin oyuncu bilgileri de merak konusu oldu. Beni Bırakma dizisi oyuncuları kim kimdir? Bilgileri için TIKLAYIN…

https://www.youtube.com/watch?v=W3oKypegvEQ

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Aralık 2017