Beni Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi Tüyoları

Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma 8 haziran cuma günü yayınlanacak olan 110. bölümü ile sezon finali yapıyor. Dizi ilk başlarda reytinglerde umduğunu bulamasa da Atv kararlı duruşunu bozmadı ve düşük reytinglere rağmen devam kararı aldı. Sezonun sonuna doğru reytingleri canlanan Beni Bırakma dizisi 2. sezonda da devam etme onayı aldı.

Beni Bırakma Dizisi 8 Haziran günü sezon finali yaptıktan sonra uzun bir yaz tatiline girecek ve Ağustos ayının sonuna kadar diziye yeni katılımlar yeni oyuncular gelecek. Yeni oyuncularla birlikte Beni Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezon için hazırlık yapmaya başlayacak olan dizi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak merak ediliyor. Bizde bu konuya hemen cevap verelim istedik.

Beni Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezon hazırlıklarına başladıktan sonra deneme çekimlerinin hemen ardından çalışmalar ve set olanca hızıyla başlayacak. Bir süre stok bölümler oluşturulacağı için Beni Bırakma dizisi Ne Zaman Başlayacak Tarihi şimdiden belli oldu. Hemen hemen diğer günlük diziler gibi Eylül ayında okulların açılması ile birlikte başlayacak olan Beni Bırakmanın yeni sezon tarihi 24 Eylül 2018 Pazartesi olarak belirlendi.

Büyük bir aksilik olmazsa Beni Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezona 24 Eylül pazartesi günü başlayacak ancak dizide veya sette havaların aşırı sıcak gitmesi ihtimali olduğu için tarihin değişebileceğini şimdiden belirtelim. Beni Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezon Tüyolarını sizler için özet ve yeni sezon fragmanı şeklinde daha sonra sunacağız.

Beni Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezon Neler Olacak Özeti Tüyoları: Bora Yeliz’i öldürtüp suçu Emre’nin üstüne atar. Olayın tek şahidi olan Zeynep, Emre’yi oradan uzaklaştırmaya çalışsa da Emre işlemediği bir suçtan dolayı kaçmak istemez, polise teslim olur ve karakolda büyük bir sürprizle karşılaşır.

Tarık Sıla’nın Aslan’a kendisinden habersiz şirket evraklarını verdiğini öğrenir ve Sıla’dan bunun hesabını sert bir biçimde sorar. Bu sırada olanlardan habersiz olan Meltem, Tarık’ın bu zor durumunu öğrenir ve harekete geçer.

Beni Bırakma yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde Beni Bırakma 2. sezon hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağı yazabilirsiniz. Merak edenler için Beni Bırakma dizisinin yeni sezon başlama tarihini yeniden yazalım buraya: 24 Eylül 2018 Pazartesi günü yeni sezon başlıyor..

Not: dizinin başlama tarihi erkene alındı.. Beni Bırakma dizisi 10 Eylül 2018 pazartesi günü 111. bölümüyle kaldığı yerden yeni sezona başlayacak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Dizisi Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Tarihi Tüyoları (11 Yorum)

  1. Bence Zeynep çirkin ve sevimsiz. Artık Emre ile Cansu aşkı yeşermeli. Cansu ve Emre çok yakışıyorlar. Sıla da mutlaka diziden çıkmalı. Böyle oyuncumu olur yahu

  2. Beğenerek izleyip takip ettiğim bir dizi ve devam etmesine çok sevindim umarım oyuncularda bir değişiklik olmaz çünkü bu şekilde güzel şimdiden hayırlı olsun 2 ci yayın sezonu oyunculara sevgiler selamlar

  3. acaba tarık adisi ne zaman ögrenecek cengizin oglu olmadıgını ögrensinde gizli saklı iş nasıl olur oda ögrensin tarık adisi melteme haksızlık yaptı paçoz sıla için tarık ve sılada sürünsün

  4. sıla tarık birbirine yakışan bu dizide tek çift ama dizi focus film tarafından yapılıyor sıla beni affete sevginin kızı olarak girmeli adalet hak bunu gösterir

Eklenme Tarihi: 6 Haziran 2018