Beni Bırakma Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor İşte Tarihi (Atv)

12 yorum
57 izlendi

Atv’nin sevilerek izlenen günlük dizisi ‘Beni Bırakma’nın sezon finali tarihi belli oldu. 110.bölümüyle sezon finali yaparak uzun bir ara verecek olan Beni Bırakma dizisi yeni sezon için hazırlıklara Ağustos sonunda başlayacak ve yeni oyuncularında katılması ile Beni Bırakma 111.bölümüyle sezon başlangıcı yapacak.

Atv ekranlarında yayınlanan ve hafta içi her gün ekrana gelen Yapımcılığını Focus Film-Nilgün Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerinde Emrah Akduman, Sude Doğar, Berkay Veli, Esengül Aypek gibi isimlerin yer aldığı dizi bildiğiniz üzere Ankara’da çekiliyor. Beni Affet gibi Ankara dizisi olan ve 8 Haziran Cuma günü yayınlanacak olan 110.bölümüyle sezona ara verecek dizide tatil hayli uzun sürecek.

Beni Bırakma Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman başlayacak? Beni Bırakma sezon finali bölümüyle 8 Haziran Cuma günü saat 14.00’te Atv ekranlarında yayınlandıktan sonra yeni sezona hayli uzun bir mola verecek olan dizi 24 Eylü 2018 pazartesi günü 111. bölümü ile Atv ekranlarında yeni sezonunu açmış olacak. Okulların açıldığı haftanın sonrasına denk gelen yeni sezonda daha çok izlenmek için kadrosunu genişletecek olan Beni Bırakma bakalım 2. sezon nasıl bir performans gösterecek bizde merak ediyoruz.

Beni Bırakma Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman tarihini sizler için yeniden yazalım. Beni Bırakma Dizisi Atv ekranlarında 111. bölüm ile 2. yeni sezona merhaba diyecek. Planlanan tarih ise 24 Eylül 2018 pazartesi. İzleyenlerine şimdiden iyi seyirler dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor İşte Tarihi (Atv) (12 Yorum)

 1. Zeyneple Emre inşallah yeni sezonda kavussunlar,Tarikla Silaysa onlarda bir birine kavussinlaz sizi çok sewiyorum inşallah yeni sezonda çok mutlu olursunyz

 2. Artık düzgün bir aşk yazın ne olur. Samimi, içten. Güzel tatlı sevimli bir kız olsun. Tatlı tatlı baksın. Cansuyu aşk sahnelerinde görmek istiyoruz.

 3. DİZİ BAŞINDAN BU YANA HATALARLA DOLU
  BU DİZİNİN YAPIMCISI SENARİSTİ OYUNCUSU
  KANALI VAR BİR KIZ SEMEDİ ADAMLA EWLENMEZ
  EMRE DEYİL KİM OLURSA OLSUN HATA 1 SILA TARIK O KIZI NERDEN BULDUNUZ SAFIMI SALAGIMI OYNUYOR TARIGIN YANINA KİMİ BULURSANIZ BULUN TARIK SILA EWLİLİGİ 2 İNCİ HATA CENGİZ SEN KİMSİN İNSANLARI GİYDİGİ KIYAFETE YAPTIGI İŞE GÖRE GELİN SEÇİYORSUN SENİN PLANIN VARSA SENİ YARATANIN DAHA BÜYÜK VAR BU 3 ÜNCÜ HATA
  ESİN BÜYÜK TUYZAK KURDU YAKALAN DI KIZI AHNI DURUMA DÜŞSÜN TECAVÜZE UGRASIN ESİN EN BÜYÜK HATA KIZIDA
  DİZİDE ASKERİN KAFASINA VURUYOR BU KADAR SAYGISIZLIK OLMAZ

 4. yeni sezonda zeynep ile emre kavussun onlar en iyisini hak ediyorlar))sila ile tarigin ilisgisi duzelsin))))yeni sezonu bekliycem))

 5. bir kore sinema filmin den esinlenerek bir dizi çeke bilirsiniz my little bride türkçesi benim küçük gelinim

 6. ESARETİM SENDEKİ MEHMET HAYRİKOÇ VE BENİ AFFET TEKİ KADER ONLARI YENİ DİZİDE BULUŞTURUN CEREN YALAZOGLU KARAKOÇ İKİ KUZENİN NASI OLDUNU ANLAMADIGI AŞKI ANLATILSIN ADAMA GÜÇLÜ BİR AGA ROLÜ AGA AGA AGA

 7. YENİ SEZON DAHA KÖTÜ OLMASIN ZEYNEP SILA SILA VE TARIK ONLARIN İLİŞKİSİ DAHA KALİTELİ SALAM BİR İLİŞKİ ÜZEREİNE EMRE VE ZEYNEBİN Kİ DEYİL YENİ SEZON AYRI HAYATLARI OLSUN NASIL OLURSA OLSUN CİDDİ HİKAYELER OLSUN DÜZGÜN VE TERBİYELİ HA BİRDE ADİL OLUNSUN

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2018