Beni Bırakma Kerem Kimdir Bilgileri Resimleri (Furkan Engin)

Beni Bırakma Kerem Kimdir Bilgileri Resimleri (Furkan Engin)… Beni Bırakma dizisinde son bölümde diziye yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Günlük dizi olan Beni Bırakma dizisine yakışıklılığı ve oyunculuğu ile damga vuracak isim Furkan Engin oldu.

Beni Bırakma son bölümünde Sıla konuşacak ve Meltem’in tüm gizledikleri ortaya dökülecekti. Ancak Meltem öyle bir hamle yaptı ki Sıla’nın konuşmasına bile izin vermedi. Sıla köyüne gitmek istiyordu.Sıla geçmişini ailesini geride bırakıp köyden çıkmıştı. Annesi Sıla’nın köye dönmesini istemedi.

Babasının onu daha kötü biri ile evlendirmesinden korktuğu için öldüğünü söylediğini ve öyle bilmesini istedi. Sıla’da çaresiz olarak yıllardır görüşmediği teyzesinin yanına gidecekti. Burada kendi ayakları üzerinde durması gerekiyordu.  Yıllardır küs olduğu konuşmadığı teyzesinin yanına gidecektir. Sıla yoldan karşıya geçerken dikkat etmedi ve bir anlık dalgınlığı onun hayatına mal olabilirdi.

Beni Bırakma dizisinde bir araba Sıla’ya çarpmak üzereyken son anda durdu. Arabanın içinden sahibi indi ve Sıla’ya nasıl olduğunu sordu. İşte arabanın sahibi olan isim diziye yeni katılan Kerem karakteri. Beni Bırakma dizisinde Kerem Sıla’dan ilk görüşte etkilendi. Ancak bunu belli etmedi. Sıla’nın gözü ise zaten bir şey görecek durumda değil.

Sıla teyzesinin yanına gitmek için iş adresini alır ve yola çıkar. Yolda ona çarpma tehlikesi yaşayan kişi de ne tesadüftür ki teyzesinin çalıştığı yerin patronudur. Sıla’yı araba alır ve iş yerine götürür. Araba da giderken de Sıla’yı aşık aşık izler Kerem. İş yerine geldiklerinde onları bir sürpriz daha beklemektedir. Kerem yakın zamanda babasını kaybetmiştir ve arkadaşı Tarık ona başsağlığına gelmiştir. Tarık ve Kerem çocukluk arkadaşıdır.

Beni Bırakma dizisine yeni katılan Kerem karakteri Sıla’nın hayatını değiştirecek. Yakın zamanda birbirlerinden etkilenecek olan çift diziye yeni bir aşk başlatacak. Kerem yakışıklılığı ile de dizinin yeni gözde ismi olacaktır.

Beni Bırakma Dizisi Kerem Kimdir Gerçek Adı Bilgileri? (Furkan Engin)

Furkan Engin 1984 yılında İstanbulda doğdu.İstanbul Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde eğitimini tamamladı.  Furkan Engin ilk başlarda samanyolu kanalında dizilerde rol almıştı. Sırlar Dünyası, Beşinci Boyut, İnadım İnat, Kezban Yenge, Meçhule Gidenler, Tatlı Bela Fadime, Doğruluk Ekseni, Akasya Durağı, Serçe, Yeniden Başla ve Araf Zamanı dizilerinde rol aldı.

Beni Bırakma Kerem Kimdir Bilgileri Resimleri

Beni Bırakma dizisinde Kerem olarak karşımıza çıkacak olan Furkan Engin bu dizi ile eminiz ki çok başarılı olacaktır. Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Kerem Kimdir Bilgileri Resimleri (Furkan Engin) (4 Yorum)

  1. dizide yalan olmadan gerçek aşkı izleyelim kerem sıla aşkı o gerçek aşk olmalı oyun deyil gerçek aşk . sıla tarık a hiç yakışmamıştı zaten en iyisi bu

Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2018