Beni Bırakma Oyuncuları Dizide Kim Kimdir Bilgileri

Beni Bırakma Oyuncuları Dizide Kim Kimdir Bilgileri… Beni Bırakma dizisi yakında Atv ekranlarında başlıyor.  Focus filmin yapımcılığını yaptığı dizi de bir kadının hikayesi anlatılıyor. Büyük oğlu Tarık’ın aslında kocasının oğlu olmadığını sır gibi saklayan bu kadın güvendi ve bir dostuna sırrını açıkladı. Ama o kadın da bunu koz olarak kullandı.

Hayatını mahvetti o kadının… Beni Bırakma dizisi günlük dizi.. Ekranlarda genelde günlük dizilerde izlediğimiz ya da ekranlarda çok görmediğimiz oyuncular yer alıyor bu yüzden. Beni Bırakma dizisinin oyuncuları da ekranlarda çok görülmediği için merak konusu oldu. Bizlerde sizlerle oyuncu bilgilerini paylaşıyoruz.

Beni Bırakma dizisinde Esin karakterini canlandıracak olan isim Keiko Belir Yarar. Keiko Belir Yarar Kimdir? 1977 doğumlu olan oyuncu Tokyo’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Gaye Sökmen ajansa kayıtlıdır. Daha önce rol aldığı yapımlar; 2002 Yeter Anne dizisi ile ekran macerası başlamıştır. Beni Affet, Canan dizilerin rol aldı. Yeni dizisi de Beni Bırakma’dır. Anne rolünde oynayacaktır. 

Beni Bırakma dizisinde Aslıyı canlandıran Tuğçe Özbey Kimdir? Tuğçe Özbey’in ilk dizisi Beni Bırakma olacak. Bu yüzden kendisi hakkında çok fazla bilgi yer almıyor. Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde eğitim alıyor.

Beni Bırakma dizisinde Emre’yi canlandıracak olan dizinin genç ve yakışıklı oyuncusunun gerçek adı ve bilgileri de merak konusu oldu. Berkay Veli televizyonda ilk kez gördüğümüz bir isim. Ama yakışıklılığı ile de kısa sürede dikkatleri üzerine çekecektir. Baştan söyleyelim güzel giden bir ilişkisi var.. Lara Türkoğlu ile sevgili. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında tiyatro eğitimi almaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=W3oKypegvEQ

YORUMLAR

  1. ahlaksızlık iftira yalan nasıl bir dizi senarisler nasıl yazıyor bukadar mı düştüler çamur at izi kalsın bu sezon çok berbat diziyi düzeltin size ahlaksız hiç birşey olmayacak dedikçe yapıyorsunuz TABİ NASIL REYTİNG ALACAK VE İLENECEK SİNİZ DİMİ ZEYNEP BU HATAYI DÜZELTİN KIZ DOKTOR ÇIKACAK OOO EMRENİN ANNESİ SAF VEDE SALAK O TİP TEKİLER HER YOLA ÇEKİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.