Beni Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor Hangi Mahallede?

Beni Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor Hangi Mahallede? Beni Bırakma yeni sezonunda kaldığı yerden devam edecek. Atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi olarak yayınlanan Beni Bırakma dizisi yeni sezonu nerede çekiliyor? Yeni sezon bilgilerini de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Beni Bırakma dizisi yeni sezonun ilk bölümü yani 111. bölümünde neler olacak? Öncelikle sezon finalinde olanları bir hatırlayalım; Beni Bırakma dizisi yeni bölümünde Emre’nin hapisten çıkması imkansız gibi bir şeydir. Ama Zeynep çok çabalar ve Emre’nin suçsuz olduğunu gösteren belgeleri Bora’ya gösterir. Bora’dan Emre’yi kurtamasını ister. Bora bu işi yapacak mı?

Beni Bırakma dizisinde Bora Zeynep’in bu isteği için ona bir şart koşar.  Sıla, Aslan ile yaptığı anlaşma gereği Tarık’tan habersiz İstanbul’a gitmek için yola koyulur. Sıla’nın tek bilmediği şey Aslan’ın kendisi hakkında çok farklı planlarının olduğudur. Öte yandan Tarık, Emre’nin başına gelenlerden dolayı Sıla’dan haber alamaz. Tarık, Sıla’nın zor durumundan haberdar olabilecek mi?

Atv de yeni sezon hazırlıkları tamamlandı. Sete çıkıldı. 2. sezon çekimlerine başlandı. Beni Bırakma isimli günlük diziyi hangi şehirde çekiyor nerede kameralar ve set kurulu merak edenler için bu konumuzu açtık. Beni Bırakma Dizisi Nerede Çekiliyor fragmandaki manzara neresi bilgi almak isteyenler konumuzun devamını okuyabilir.

Beni Bırakma dizisi önceki sezonu Ankara’da çekilmişti. Focus Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin teması kadın – erkek ilişkileri, evlilik, aile bağları. Beni Bırakma dizisi aşkları ayrılıkları ile sevilerek takip ediliyor. Beni Bırakma 110 bölüm yayınlandı. 2. sezonu için yaz tatiline giren dizi yeni sezon için hazırlıklara başladı.

Beni Bırakma dizisi hafta içi her gün Atv ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanıyordu. Sevilerek takip edilen dizinin çekimleri Ankara merkezli olacak bu sezonda. Önceki sezonda da Beni Bırakma dizisi Ankara’da çeşitli mekanlarda çekiliyor. Çekildiği mekanlar sete ve bölüme göre değişebilir elbette. Ankara’da genel olarak Çankaya, Yenimahalle, Gölbaşı ve Gökçehöyük Köyü’nde çekimler gerçekleştiriliyor.

Beni Bırakma dizisinin çekimlerini görmek isteyenler set mekanına gidebiliyor.  Uygun zamanlarda oyucnular ile fotoğrafta çekilebiliyorlar. Beni Bırakma dizisi yeni sezonundan resim çekinen ve paylaşmak isteyenler yorumda paylaşabilir. Beni Bırakma dizisi yeni bölümleri 17 eylül pazartesiden itibaren yayınlanacak. Beni Bırakma yeni bölümüyle 17 Eylül Pazartesi atv’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beni Bırakma Yeni Sezon Nerede Çekiliyor Hangi Mahallede? (2 Yorum)

  1. 111 bölüm 17 eylül pazartesi hiç başlamasaydı iyiydi 2 dizinin ankaradaki 2 dizinin günlük keşke 2 side final olaydı sıla tırla kaçırıldı nasıl hafıza gitti

  2. beni bırakma 110 bölümle 111 bölümün uzaktan yakından alakası yok nilgün hanım nerden baksak 2007 den bu yana ankaradasınız sizden bir günlük dizi istiyorum japon dizisi bekliyorum TOKYO İN LOVE bu diziyi günlük dizi olarak verin MEHMET HAYRİ KOÇ dizilerde gözükmüyor bir esaretim sensinde gördük bir aga rolü verin yakışıyor kendisine

Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2018