Benim Adım Melek 2.Bölüm Fragmanı Özeti

Benim Adım Melek dizisi 2.Bölüm fragmanı yayınlandı. 2 Ekim 2019 Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümde neler olacak? Melek hastalığını babasına söyleyecek mi? Halil’in babası ölecek mi? Melek’in kardeşi ölecek mi?

Benim Adım Melek 2.Bölüm Fragmanı Özeti

2.Bölüm fragmanı Halil’in (Kutsi) “Hani hayatı gemiye benzetirler. Dümeni sende derler ya. Doğru olsa çevirdiğin yöne girderdi. Ama hayat böyle değil. Yolum yönüm bu diyorsun. Tam menzile vardım derken ayağından çekiveriyorlar.” sözleriyle başlıyor. Halil bu sözlerle neyi kastediyor?

Benim Adım Melek 2.Bölüm Fragmanı Halil'in Sözleri

Melek, yıllar sonra Karadağ konağında! Sizce ailesi, Melek’i affedecek mi? Karadağ’ların babası Seyit Ali kızı Melek’in yaptığı hatayı 20 yıldır çekiyor. Tam Cumali ailesiyle barıştıkları gece Melek 20 yılın ardından dönüyor. Bu dönüş hem aile içinde hemde iki aile arasında travma yaşanmasına sebep olacak. Seyit Ali kızı Melek’in dönüşünden dolayı hasreti çok artmasına rağmen kızgınlığına mani olmaz. Melek’i hiç bir şartta kabul etmez. Gözü Melek’in 20 yıl önce düğünden kaçış yolunda hasret içindedir ama bu hasret kızgınlığını aşamaz.

Benim Adım Melek Seyit Ali

Bu dönüş Cumali’nin kalp krizi geçirmesine neden olacak. Cumali ailesi bir yandan babalarına üzülürken diğer yandan Halil Melek’i görmesiyle kalbinin eski sevdadan kurtulamadığını anlar. Cumali sağlığına mı kavuşacak yoksa ölecek mi? 2 bölümde bunu göreceğiz.

Benim Adım Melek Cumali ölecek mi

Mithat ablası Melek’in gelmesinden dolayı yaşanan olaylardan dolayı Melek’i bularak üzerine yürür. Bu esnada Melek’in oğlu Kerem dayısı Mithat’ı bıçaklar. Mithat’da Kerem’de dizinin bıçkınları, haylazları, uslanmazları rollerindeler. Mithat’a birşey olacak mı? Tüm gelişmeleri yeni bölümde izleyeceğiz.

Benim Adım Melek Tuttu Mu? Devam Edecek Mi?

Çarşamba günü dizileri arasında oldukça güzel bir başlangıç yapan Benim Adım Melek dizisi için internette de çok güzel yorumlar var. İşte o yorumlardan bazıları:

*Emegınıze saglık cok guzel olmuş her şey apayrı güzel
*Harika bir dizi emeğinize yüreğinize sağlık harika olmuş çok güzel anlatınmış ve başarılı diliyorum
*TRT 1 emeğinize sağlık 10 numara dizi olmuş
yemek yarışmalarına bağlanıp kalıyoruz.Bugün güzel bir dizi izledim emeğinize sağlik

Benim Adım Melek 2. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.