Benim Adım Melek 25. Bölüm Fragmanı 24. Bölüm Özeti

TRT1’in sevilen dizisi Benim Adım Melek 25. Bölüm fragmanı yayınlandı. 25. bölümde neler olacak? Melek’in hastalığını babası öğrenecek mi? Hakim, küçük Seyit Ali’yi Melek’e verecek mi? Melek Adana’ya taşınacak mı? 24. bölümde neler oldu? Dizinin 25. bölümü 18 Mart 2020 ÇArşamba akşamı saat 20:00’da TRT1’de izleyiciyle buluşacak.

 

Benim Adım Melek 24.Bölüm Özeti

Kahraman Dr. Ömer’in 23. bölümde kalbi durmuş ve hayatta kalabilmesi için hastanede elektro şok uygulanmıştı. 24.bölüm başında Dr. Ömer’in kalbi çalıştırılıyor ve hayata dönüyor. Ömer kendine gelmeye başladığında ilk olarak Defne’nin adını sayıklar. Bunu duyan annesi oğlu ve Defne mutlu olsun diye Defne’yi alarak Ömer’in yanına getirir. Ömer yavaş yavaş iyileşmeye başlarken Adnan, Ömer ve Defne’nin yaşayıp yaşamadığını öğrenebilmek için gizliden hastaneleri telefonla arar ve ikisininde yaşadığını öğrenir. Babası dahil tüm Antep Adnan’ı bulmaya çalışırken Adnan, Ömer’den kurtulma planları yapmaya başlar. Bu arada Halil’de Adnan’ı aramaktadır ve bulabilmek için babasının yakasına yapışır ama bir sonuç alamaz. Alpay sevgilisi Funda ile çocuklarının velayetini alabilmek ve Funda’yı mutlu edebilmek için yıldırım nikahı hazırlığındadır. Fakat Defne ve Kerem, Seyit Ali’yi de alıp anneleriyle birlikte Adana’ya gitmeye karar verirler. Kerem Adana’ya yerleşme konusunda Melek’e çok baskı yapmaktadır. Yeni bir hayat kurup bu problemlerden kurtulma düşüncesindedir.

Melek mahkemenin istediği raporu alır ama bu rapor Seyit Ali’yi almasına engel teşkil edecektir. Melek ve çocukları avukat İhsan’ın ofisinde mahkemeyi görüşürken Defne gizliden annesinin hastane raporunu görür. Melek’in kanser olduğunu öğrenir ve tekrar duygusal travmalar yaşamaya başlar.Bu olayların yaşandığı gece Alpay çocuklarına yaptıklarından dolayı pişmanlık duymaya başlar ve çocuklarındna özür dilemek için Melek’in evine gider ve çocuklarından bir şans daha ister.

Melek 3. Evre Lenf Kanseri

Hem Kerem’in isteği hem de kanser tedavisi için Adana’ya yerleşmeye karar veren Melek’e Mithat “beni yine mi sessizce haber vermeden bırakıp gidiyorsun” diyerek gönül koyar. Bu arada mahkemenin başlamasına kısa bir süre kala Defne babası Alpay’la birşey görüşmek istediğini söyler ve onu Adliye dışına konuşmak için çıkarır.

Sen benim hayal kırıklığımsın

Babasına “Sen benim en büyük hayal kırıklığımsın. Sen benim sığındığım dağımsın ve o dağın altında kaldım. Her şeyi yıktın bitirdin, annemi de!” der. Ardından !Baba şimdi içeri gir. mahkemede kardeşimizi bize bırak git” der. Alpay ise “Beni yıllar önce yetimhanenin önünde yalnız bıraktılar, yine hayatta yalnız mı kalayım” der. Defne, “neden yapıyorsun, neden iyi bir baba olamıyorsun” diyince Alpay; “Bilmediğim şeyi nasıl olayım” der. Alpay yalnız kalmaktan mı korkmaktdır? Seyit Ali’yi Melek’e verecek mi?

Annem ölüyor!

Defne babasına “Annem ölüyor” yaşadıklarından, acılarından. Artık bir iyilik yap ve Seyit Ali’yi anneme bırak. Bizi de rahat bırak ki baba olduğunu bileyim! Bir şans daha istemiştin ya, Seyit Ali’yi anneme ver. Bizi ayırma. Eğer ayırırsan artık babam öldü derim, olur biter.” der.

5. Bölüm’de Çalan “Mevlam Birçok Dert Vermiş” Türküsü

Benim Adım Melek Dizisi “Mevlam Birçok Dert Vermiş” Türküsü Sözleri ve Klibi

Benim Adım Melek 25.Bölüm Fragmanı

Defne’nin konuşması sonrası Alpay çocukların velayetini Melek’e bırakır. Alpay ailesi onu bırakınca yıkılır! 25. bölümde neler olacak hadi bir göz atalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version