Benim Adım Melek 27. Bölüm Fragmanı 26. Bölüm Özeti

Benim Adım Melek 27. Bölüm Fragmanları yayınlandı. 26. bölümde Defne öldü mü ölecek mi derken Adnan kendini vurdu ve öldü. Kenan ne yapacak? Kötüler harekete mi geçiyor?

Benim Adım Melek 27. Bölüm Fragmanı 26. Bölüm Özeti

 

Benim Adım Melek 26.Bölüm Özet

Kenan’ın oğlu Adnan polis tarafından pusuya düşürüldüğünü babasından telefonda öğrenir ve silahı kafasına sıkar.  Adnan oğlunun ölümünü çok büyük bir acı sessizlik içerisinde karşılar. Alpay’la bile konuşmayan Kenan içten içe hırslanmakta, oğlu Adnan’ı düşündükçe herkesin ona haksızlık yaptığını düşünmektedir. Kenan herkesten öç almak için planlar hazırlığındadır. Adnan’ın ölümünden sonra Defne kendini suçlamaya başlar ve psikolojik bunalıma girer ve Ömer’den uzak durmaya başlar. Defne mezarlığa, Adnan’ın mezarına dua etmeye Ömer’le gittiğinde Kenan’ında orada bitik bir halde oturduğunu görür. “Ben böyle olmasını istemiyordum” desede Kenan Defne’yi suçlar.

Bu arada Kerem ise 18’ine basmak üzeredir. Babası Adanaspor ile olan sözleşmeyi iptal eder. Seyit Ali, Kerem için Gaziantepspor teknik direktörü Nurullah Sağlam ile görüşür ve Kerem’e bir şans daha tanınmasını ister. Teknik direktör Nurullah Sağlam, Kerem’e sözleşmeyi sunar. 18 yaşına girmene 1 gün var. Doğum günü hediyen olsun der ama Kerem yapamam, annem hasta, kanser diyerek sözleşmeyi geri çevirir. Hoca “hiç bir nesil arkasına bakarak büyümez. Geleceğin için arkana bakmamalısın” der ama Kerem Adana’ya annesinin tedavisi için gitmeleri gerektiğini ve artık ailesine bakabilmek için bir iş bulup çlışması gerektiğini öne sürerek teklifi reddeder.

Yeni bölümde Kenan ne gibi kötülük planları yapacaktır?

Benim Adım Melek 27.Bölüm

Melek ve çocukları Adana’ya gidecek mi? Melek’in Adana’ya gitmesine engel olabilecekler mi? Mithat Seyran’a evlenme teklif eder. Evlenebilecekler mi?

Benim Adım Melek 27. Yeni Bölümüyle 1 nisan 2020, Çarşamba saat 21:00’da ATV’de

Benim Adım Melek 27. Bölüm 1. Fragmanı

Benim Adım Melek 26. Bölüm 2. Fragmanı

Yayınlanınca burada olacak.

YORUMLAR

  1. İyi dizi Oyunculara Bol Şans

  2. Melek Obrazı İyi Deyil

  3. İyi Dizi Bitmesin

  4. Şu Oyunçu Bir zaman şukrovada olan oyunçu İyi oyunçu

  5. İyi Oyunçular Şu Dizide Senaryo Kemli Uğurlar Başarılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.