Benim Adım Melek 3.Bölüm Fragmanı Özeti (Melek Gaziantep’ten Gidecek Mi?)

Benim Adım Melek dizisi 3.Bölüm fragmanı yayınlandı. 9 Ekim 2019 Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümde neler olacak? Melek’in oğlu hapse girecek mi? Melek Gazianyep’ten gidecek mi? Melek hastalığını ailesine ne zaman söyleyecek? Halil vicadına yenik mi düşecek?

Benim Adım Melek 3.Bölüm Melek Gaziantep'ten Gidecek Mi

 

3.Bölümde Mithat’ın öfkesi daha da artacak? Kerem’i polise Mithat mı şikayet edecek henüz belli değil ama bunu gelin hanımın yapmış olma olasılığı da yüksek. Cumali Melek’in Antep’i terk etmesini istiyor. Aksi taktirde Seyit Ali’yi asla affetmemekle tehtid ediyor.

Benim Adım Melek 3.Bölüm Kerem'in başı polisle dertte
Benim Adım Melek 3.Bölüm Kerem’in başı polisle dertte

 

Kerem’i kim şikate etti bu bölümde belli olacak. Melek babasından bir daha gözüne gözükmemek sözüyle ve Gaziantep’i terketmeyi göze alarak oğlu Kerem’i hapisten kurtarmasını istiyor.

Benim Adım Melek Seyit Ali ve ablasını Yenge mahzene sokuyor

 

Melek’in Gazianteop’e dönüşü Halil’in kalbini düşüncelerini param parça yapar. Kalbi ve vicdanı arasında ne yapacağını bilmez bir şekilde dolaşmaya başlar. Babası Halil’in halini gördükçe Seyit Ali’ye daha da kızgınlaşır, öfle kusar. Halil ise bu öfkenin yanlış olduğunu düşünüp babasını karşısına alır.

Benim Adım Melek Seyit Ali Melek Gaziantep Terk Et

 

 

Mithat Neden Melek’e Bu Kadar Kızgın?

Mithat ablası Melek’in biricik küçük kardeşiydi. Küçükken ablasını çok severdi. Ablasının aniden ailesini terkedip gitmesi onu derinden sarstı. Babasının da yıllarca Cumali’nin sözleri ile rencide olması, ablasına olan özlemin hırsıyla birleşince karşısında durulması çok güç bir öfkeye dönüşür.

 

Melek Gerçekten Suçlu Mu?

Melek büyük bir hata yaparak ailesini sevdiği için terk edip gitti. Aşkın ve gençlik heyecanın çocukça bir düşünceyi tetiklemesi ile evden kaçtı. Melek bunu evlilik esnasında yapmasa yaşanan travma daha hafif geçirilebilirdi. Bu hareketi Melek’i her na kadar haksız duruma düşürsede o bir çocuk, o bir evlat! 20 yıl boyunca ne sesinin ne de yüzünün görülmek istenmemesi Melek’in değil ailesinin kabahati! Bu yanlış davranış bu genç yaştaki kızı hayatta desteksiz bırakır. Doğu kültürünün bu tür konulara sert yaklaşımı bu tarz olayların günümüzde de yaşanmasına neden olabiliyor. İnsan tek bir hatası ile silinmemeli!

 

Benim Adım Melek 3. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.