Benim Adım Melek 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 5. Bölüm Özeti Klibi ve Yeni Bölümde Neler Olacak?

Benim Adım Melek Dizisi 6. Bölüm fragmanı yayınlandı. 6. bölümde neler olacak? Melek’in hastalığını öğrenilecek mi? Melek hastanede çalışabilecek mi? Alpay yine hangi kötülüklerin peşinde? Mithat, Melek’i affediyor mu? 5. bölümde neler oldu, analizi.

Benim Adım Melek 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 5. Bölüm Özeti Klibi ve Yeni Bölümde Neler Olacak?

Benim Adım Melek 5.Bölüm Analizi

4.bölümde Alpay çocuklarını, özelliklede oğlunu alıp sırtından para kazanabilmek için Almanya’ya götürmek üzere Karadağlar’ın evini basıp Melek’e iftiralar attı. 5.bölüm bu sahneden başladı. Karadağlar’ın gelinide kaybolan paraları Melek’in çocuklarının çaldığını söyleyerek iftira attı. Alpay iftiralarla gelmiş olsada Seyit Ali Karadağ, Mahmut, Mithat ve Hala, Alpay’ı konaktan kovdular. Seyit Ali Melek’in de gitmesini istesede hala, Melek giderse bende giderim restini çekti. Bu arada Şirhan ailesinde Halil’in annesi Zümrüt hanım Halil’i gizli gizli evlendirme planlarında çeyiz hazırlıklarına başlar ve gelin adayını incelemeye koyulur. Melek hastalığını gizlemeye çalışır ama Doktor Ömer ve Başak birşeylerin yanlış gittiğinin farkındadır. Melek’in neyi olduğunu öğrenebilmek için son yahlilleri yapması yönünde baskı kursalarda Melek hep bir bahaneyle kaçıştadır. Melek, Avukat İhsan’a giderek Alpay’la boşanmasının kendisine yapılmış bir oyun olduğunu, Alpay’ın kendisine başka amaçlarla kağıt imzalatıp bunu boşanma için kullandığını anlatır ve Alpay’a dava hazırlıklarına başlarlar. Halil bu arada gizli gizli Melek’e avukat masraflarını üstlenerek destek olmaya çalışmaktadır. Başak’ta Melek’e hastanede iş bulur.

5. Bölüm’de Çalan “Mevlam Birçok Dert Vermiş” Türküsü

Benim Adım Melek Dizisi “Mevlam Birçok Dert Vermiş” Türküsü Sözleri ve Klibi

Melek annesinin mezarına gider. Mithat’ta oradadır. Melek’e çıkışır. Annesinin kabrinde ağlayan Melek’e “göz yaşınla anamın mezarını kirletme. Nasıl geldiyse topla çocuklarını çek git, belanı benden bulma” der.Aralarında geçen sözlü birkaç küçük münakaşadan sonra Mithat ablasını ölen annesinin yerine koyduğunu ama onunda kendisini bırakıp gitmesinden dolayı ona ne kadar kırgın olduğunu ve affetmediğini itiraf eder.

Aile içerisinde bu gelişmelr olurken Alpay Kerem’i Almanya’ya götürmek için sinsi planlarını uygulmaya başlar. Kızının ve Kerem’in gönlünü almak için onlara hediyeler alır. Kızını kadnrımayı başarır ve kızından Kerem’i de kandırması için yardım ister. Hala akıllanmayan Defne ne  zaman gerçekleri görecek? Bu arada Mithat eczacı kıza daha da yakınlaşmaya başlar. 5.bölümün sonuna doğru Melek’in oğlu Seyit Ali, Alpay Defne ve Kerem’i Almanya’ya götürmeye çalışırken gözden kaybolur. Hala bunun farkına varır. Tam o esnada konağa Melek’te gelir ve Seyit Ali’nin kaybolduğunu görür. Seyit Ali’yi ararken Alpay’ın çocuklarını kaçırmaya çalıştığını farkeder. Alpay’ın Seyit Ali’yi de kaçırdığını sanarak Alpay’la kavgaya başlar. Bu esnada Seyit Ali sokakta kaybolmuştur. Etrafa bakarken dedesinin yoldan geçtiğini görür ve arkasından “dede” diye seslenir. Torun sevgisi özlemi içindeki Seyit Ali Karadağ bu sese kaygısız kalamaz ve dönüp torununuda yanına alır ve konağa doğru dede önde torun arkada ellerini aynı şekilde arkadan bağlayarak yürümeye başlarlar. O esnada torun Seyit Ali dedesnini elini tutar. Bu Seyit ali Karadağ’ın kalbini yumuşatacak mıdır?

Benim Adım Melek 5.Bölüm Videosu İzle

Benim Adım Melek 6.Bölümde Neler Olacak? 6. Bölüm Fragmanı

6.bölümde Alpay Karadağlar’ı zor durumda bırakmak için kötülük planlarını tek tek devreye sokmaya başlar. Baba Seyit Ali Melek’e hala kırgındır. Gaziantep’ten gitmesi için Melek’e ağır sözler söylemeye devam eder. Bu arada Cemali içindeki kine engel olamaz ve Melek’i işe başladığı hastaneden attırır. Halil ve Hafız bu duruma çok sinirlenir. Kötü gelin Kadriye’de boş durmaz ve Melek’in konaktan gitmesi için Mahmut’u fişeklemeye başlar.

TRT1’in beğenilen dizisi Benim Adım Melek 6.bölümde sizce neler olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benim Adım Melek 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 5. Bölüm Özeti Klibi ve Yeni Bölümde Neler Olacak? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2019