Benim Adım Melek Dizisi “Mevlam Birçok Dert Vermiş” Türküsü

Benim Adım Melek dizi Müziği, “Mevlam Birçok Dert Vermiş” Türküsü Klibi ve Şarkı Sözleri. Benim Adım Melek dizisi 5. Bölümde Halil ve Derdosu Mirza’nın birlikte söylediği “Mevlam bir çok dert vermiş, Beraber derman vermiş, Bu tükenmez derdime neden ilaç vermemiş” türküsünün sözlerinin tamamı ve klibini merak ediyorsanız yazımızda bulabilirsiniz.

Benim Adım Melek Dizisi Mevlam Birçok Dert Vermiş Türküsü Sözleri ve Klibi

Benim Adım Melek dizisinin 5. bölümünde Halil ve Derdosu Mirza’nın “Mevlam Birçok Dert Vermiş” türküsü dert çeken, acı çeken birçok insanın hem kalbine umut veren hemde ühüznlendiren güzel bir türkü. Mevlam bir çok dert vermiş, Beraber derman vermiş türküsü insanı buralardan alıp başka diyarlara götürüyor. Bu türkü insanda kaybedilen aşka kavuşma isteğini güçlü bir şekilde sunuyor. Bu güzel ve dokunaklı türkününın sözlerini sizin için klibiyle bir araya getirdik. Klibi izlerken türküyü tekrar ederek efkarınızı umarız biraz dindirebilirsiniz. 🙁

Benim Adım Melek Dizisinde Çalan Şarkıların tamamını dinlemek için /benim-adim-melek-dizisinde-calan-sarkilar/ sayfamıza göz atabilirsiniz.

Mevlam Birçok Dert Vermiş Türküsü (Halil (Kutsi) ve Derdosu Miraz) – Benim Adım Melek Dizi Müziği

Mevlam Birçok Dert Vermiş Türküsü Klibi  (Müslüm Gürses)

Mevlam Birçok Dert Vermiş Türküsü Klibi (Kazancı Bedih ile Oğlu)

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.