Benim Adım Melek Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Sevilen dizide gösterilen mekanlar merak ediliyor o zaman Benim Adım Melek Dizisi nerede çekiliyor sizlere söyleyelim. Set adreslerini İstanbul’dan çok uzaklara kuran Yapımcı firma çekimlerine dün itibari ile başladı. Bir uçak komple kiralanarak tüm dizi oyuncularını ve yapım ekibini uzaklara götürdü.

Benim Adım Melek Dizisi Nerede Çekiliyor

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor ?

Dizide çalan şarkılar ile senaryosu çok beğeniliyor. Yıllar öncesinde ünlü yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün başlattığı doğu kültürünü yansıtan diziler hem ağır dram ve hemde ciddi kararlar içeriyor. Çekimlerinin zor olduğu kalitesinden ödün verilmemesi için stüdyo çekimi yerine direk doğuda tamamlanan diziler tuttuğunda Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasında olabiliyor.

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor

Benim Adım Melek Dizisi Set Adresi 

Dizinin tamamlanması için iki ayrı ilde set kurulması planlanıyor bunlar:

  • Gaziantep
  • Mardin

Benim Adım Melek Dizisi Set Adresi

Gaziantep çekimleri dün itibari ile başlamış yeni dizi Benim Adım melek oyuncuları ile de kurulduğu muhitte hareketlilik yarattı. Gerek yerel halk gerek oyuncuların fanları Antep ilimize akın etti. Şuan için Mardin bölgesi henüz kesinleşmiş olmayan kulis bilgisidir. Dizi hakkında daha fazla bilgi ve geniş oyuncu kadrosunu alakalı konumuzda bulabilirsiniz. Benim Adım Melek oyuncuları kimdir konumuzu okudunuz mu? Açık set adresinin paylaşılması yasak olduğundan dolayı veremiyoruz ancak Antep’te kime sorsanız gösterir diyebiliriz. Hatta turistik caddelerini keşfe çıkan dizi oyuncuları ile aynı ortamları paylaşabilirsiniz.

Benim Adım Melek Dizi Çekimi Adres Nerede

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2019