Benim Adım Melek Dizisinde Çalan Şarkılar

Benim Adım Melek Dizisinde Çalan Şarkıların sözleri kim söylüyor orjinal klipleri ve sanatçılara dair gizli bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. Aydilge (Yalnızlık Masalı – Jenerik Müziği), Ferdi Tayfur (Bende Özledim Bende) şarkıları sözleri ve videosu ve diğer tüm şarkılar.

Benim Adım Melek bölümde çalan şarkı diye aramanıza gerek yok konumuza göz atmanız fazlası ile yeterli olacaktır. Sürekli güncellenen konumuzda eksik olması durumunda bize iletin. Benim Adım Melek Halil’in söylediği şarkı.

Benim Adım Melek Dizisinde Çalan Şarkılar

 

Benim Adım Melek Çalan Şarkı

Doğu dizilerinde çalan şarkılar en az diziler kadar reyting alır. Kavak Yelleri dizisi ile başlayan dizi müzikleri her geçen yıl daha da gelişmeye devam etmektedir. Artık radyo programlarında da dinlediğimiz dizi müzikleri zaman zaman orjinal besteler zaman zaman ise usta sanatçıların unutulan yorumları ile hatırlanmaktadır. Benim Adım Melek dizisinde çalan şarkılar da bu sayfamızda güncel olarak yayınlanacaktır.

Benim Adım Melek Çalan Şarkı

Benim Adım Melek Müzikleri

Benim Adım Melek dizi müziği  ve intro müziği yine bu konumuz altında güncellenecek. Bizleri takip eden siz değerli okurlarımıza teşekkür ediyoruz. Benim Adım Melek dizisindeki Melek kimdir hiç merak ettiniz mi? Gerçek hayatına dair ayrıntıları ile hiç bilmediğiniz bilgileri yayınladığımız konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bende Özledim Bende (Benim Adım Melek Müzikleri)

Benim Adım Melek İlk Tanıtımı ve Çalan Müzik Şarkı Nedir (Bende Özledim Bende)

Aydilge (Yalnızlık Masalı – Jenerik Müziği) (Benim Adım Melek Müzikleri)

Benim Adım Melek Dizi Müziği (Aydilge – Yalnızlık Masalı) Sözleri ve Klibi

Bahçalarda Mor Meni Türküsü (Gaziantep Yolunda Türküsü)

Benim Adım Melek Dizisi “Bahçalarda Mor Meni” Türküsü Sözleri ve Klibi

“Mevlam Birçok Dert Vermiş, Beraber derman vermiş” Türküsü

Benim Adım Melek Dizisi “Mevlam Birçok Dert Vermiş” Türküsü Sözleri ve Klibi

Özellikle dizideki rolü ile Kutsi birçok şarkıyı kendi sesinden okuyacak ve müziklerin seçiminde yönetmene direktifler verecektir. Kutsi’nin yıllar sonra tekrar geri döndüğü dizi serüvenini heyecan ile bekliyor yeni şarkılarını merak ediyoruz.

Benim Adım Melek Dizisindeki Melek Kimdir ? Nehir Erdoğan Kaç Yaşında Dizileri ve İnstagram

Dizi şarkıları ve müzikleri hakkında sürekli güncel konumuzu takip etmeyi lütfen bırakmayınız. Eksik yayınlanan şarkı yada müzik olması durumunda Benim Adım Melek bölümde çalan şarkı yayınlanmadı diye yorum yazarsanız dakikalar içerisinde eksiğimizi tamamlamak için burada olacağımızı unutmayınız. Sizleri seviyoruz…

Benim Adım Melek Müzikleri

 

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor ?

YORUMLAR

  1. Benkm adım melekte calan oyun havası gibi calan müziği bulamadım ismini soylermisiniz

    1. Bende hastasıyım ama bulamıyorum

      1. Entarisi mor imiş
        Yar sevmesi zor imiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.