Benim Adım Melek Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor ?

Kaçırdığınız bölümleri izleyebilmeniz için Benim Adım Melek tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor? TRT 1’in Yayın Akışına göre “Benim Adım Melek” dizisinin tekrar gün ve saatlerini yazızmıda bulabilirsiniz.

Benim Adım Melek Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Yayınlanıyor

Benim Adım Melek Tekrarı Ne Zaman?

25 Eylül 2019’sa yayına giren sevilen dizi “Benim Adım Melek” in kaçırdığınız bölümlerini tekrar yayınlarla artık çok kolay takip edebilirsiniz. Melek ile Halil’in son bölümde yaşadıkları dizinin başrol oyuncularından güzelliği ile dikkat çeken Rabia Soytürk neler yaptı merak mı ediyorsunuz? Sizin için konumuz her zaman güncel olacak ve kaçırdığınız bölümlerin gün saat şeklinde çizelgesi yayınlanacaktır. Bu yüzden sık kullanılanlara eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Benim Adım Melek Tekrarı

Sevilen ve 2019-2020 sezonunun reytinglerinde yüksek puan alan Benim Adım Melek son bölüm tekrarı ne zaman merak ediyorsanız artık teknolojiden yararlanma zamanı gelmiş demektir. Tv’de yayınlanmasını sizin beklemenize gerek olmadan izlenmeyi bekleyen diziyi ücretsiz olarak sizin istediğiniz saatte izleyebilirsiniz.

Yeni bölüm her Çarşamba Saat 21:00’da

Benim Adım Melek Tekrar Gün ve Saatleri

*Pazartesi (Pazar gecesi) Saat 00:15
*Pazartesi Saat 09:25
*Salı Saat 20:00
*(Özet): Çarşamba Saat 20:00
*Çarşamba Saat 23:45
*Cumartesi Saat 03:40

Benim Adım Melek Dizi Oyuncuları - Toplu Çekim Gaziantep

 

Benim Adım Melek Geçmiş Bölümleri

Dizinin geçmiş tüm bölümlerini son bölüm tekrarı dahil olmak üzere yayınlandığı kanalın resmi internet sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca dizinin tüm fragmanlarını da ilk olarak yine internet sitesinde izleyebilirsiniz. İnternet kotası dostu playerlar ile youtubeden video izlediğiniz kadar kota harcamaktadır. Ancak gelişen teknoloji ile dizilerin izlenmeyi beklediği bir dönemde yaşıyoruz. Bir çok dizinin internet projesi olmasından sonra resmi kanallar da dizilerinin tekrar bölümlerini kendi sitelerinde yayınlayarak çözüm üretti.

Benim Adım Melek Dizi Müziği (Aydilge – Yalnızlık Masalı) Sözleri ve Klibi

Benim Adım Melek tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor diye halen arıyor musunuz? Sizce hala gerek var mı konumuzun yeterince ayrıntılı olduğunu düşünmekteyim. Ayrıca Benim Adım Melek dizi oyuncuları kimdir merak ediyorsanız ayrıntılı konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz. Kutsi’nin Halil karakteri ile söylediği şarkılar ise dizinin en önemli anlarını oluşturuyor.

Benim Adım Melek Oyuncuları Kimdir Listesi ve Nerede Çekiliyor ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Ağustos 2019