Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm Özeti 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı Neler Olacak Tüyolar

Star Tv ekranlarında 13 haziran itibari ile yeni dizi başladı. Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm özeti diziyi takip etmek isteyenler için yayınlandı. İlk bölümünü izleyenler ise Benim Tatlı Yalanım 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı neler olacak gelecek bölüm hakkında tüyoları yayınladığımız konumuza hoş geldiniz.

Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm tekrarı perşembe günü ilk bölümün hemen ardından verildi. Bundan sonraki tekrar gün ve saatlerini alakalı konumuzdan takip edebilirsiniz. Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm özeti çok zevkli geçti. İlk bölümde oyuncuların diziye dahil olması ve kurgulanması konu alındı. Nejat ve kızı Kayra ile mutlu bir hayat sürmektedir. Kayra’dan önce Nejat mutlu bir evlilik yapmış ancak eşinin onu terk etmesi ile elinde sadece meyvesi Kayra kalmıştır. Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm özetinde Nejat’ın hayatına yeni giren kadın rol alıyor.

Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm özeti

Nejat ile Suna birlikte olacak mı? Hem mutlu hem de romantizm dolu yeni bir yaz dizisi geldi. Nejat Suna ile yakınlaşmaya başlayacak ancak bunu öğrenen kızı Kayra ( Lavinya Ünlüler ) zaman zaman kıskançlık yapacak. İlk bölümde aşılmasını beklemediğimiz babasının yanında her zaman gezen bu kıza Benim Tatlı Yalanım 2. bölüm fragmanı yanıt verdi. Durumun ciddiyetini bilen Suna ünlü marka olan gözlük firmasının sahibi Nejat’ın kalbine giden yolun Kayra’dan geçtiğini iyi biliyor. Bunun için Kayra’ya sürprizler yaparak onun ile arkadaş olmaya çalışacak.

Benim Tatlı Yalanım Nejat Kimdir

13 Haziran günü yaz dizilerini bekleyenler çok Star Tv’ye sosyal medyalardan teşekkür mesajları gönderdi.  Dizinin beğenildiği reyting sonuçlarından ve Benim Tatlı Yalanım 2. bölüm fragmanı arama sonuçlarından tasdik edildi. Nejat ile Suna birlikte olacak mı buna küçük kızı Kayra’nın tepkileri ne olacak hep birlikte takip edeceğiz. Yazın sıcak günlerinde renkli bir dizi olacağından şüphemiz yok. Benim Tatlı Yalanım tekrarı izlemek için Star Tv’nin resmi internet sayfasını da kullanabilirsiniz. Kota dostu tam bölümleri yayınlanıyor. Dizi oyuncuları hakkında detaylı bilgileri de kategorimizde bulabilirsiniz. Bir zamanlar Türkiye ve Dünya modeli seçilen Benim Tatlı Yalanım Nejat hakkında tüm bilgiler ve instagram hesapları bu konumuzda yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019