Benim Tatlı Yalanım Burcu Kimdir Seda Türkmen’in Sevgilisi Kim ve İnstagram Hesabı

Perşembe günü ilk bölümü yayınlanan dizinin en güzel kızı hemen dikkat çekti. Pınar Ordu’nun yazdığı dizi Benim Tatlı Yalanım Burcu kimdir ? Gerçek hayatta Seda Türkmen’in sevgilisi kim instagram hesabı ve deneyimi hakkında detaylar…

Benim Tatlı Yalanım Burcu Kimdir ?

Serkan’ın asistanı Burcu ilk bölümde güzelliği ve giyimi ile dikkat çekmeyi başardı. Suna’nın en yakın arkadaşı olan Burcu enerji dolu bir kızdır. Burcu Suna ile aynı çevrede yetişmiş okumuş ve aynı yerde çalışmaya başlamışlardır. Özellikle neşe dolu yanı ile Burcu etrafına pozitif enerji saçmaktadır. Burcu’nun hayatının değişmesi Suna ile Nejat’ın tanışmasından sonra başlayacak ve dizideki rolü bir anda artacaktır.

Benim Tatlı Yalanım Burcu Kimdir Seda Türkmen’in Sevgilisi Kim ve İnstagram Hesabı

Benim Tatlı Yalanım Burcu – Seda Türkmen Kimdir ?

1986 doğumlu 33 yaşındaki güzel oyuncu ilk bölümde Serkan’ın sempatik asistanı olarak karşımıza çıktı. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. 8 yıllık keman öğrencisi olan Seda keman çalmayı çok seviyor. Aynı zamanda Tiyatro Bölümü’nden de diplomasını almayı başarmıştır. Neşeli kişiliği gerçek hayatında da aynıdır. Ne kadar kötü olay olursa olsun her zaman bardağın dolu tarafını görmeye başaran birisidir. Eğer bir hata var ise ilk kendini sorguladığını söylemektedir. Özellikle güzelliği ile ön plana çıkan Seda 171 Cm boyu ile Türkiye ortalamasının üzerindedir. Kumral saçlı ela gözlü ve 52 kg ağarlığında dikkat çeken fiziğe sahiptir.

Benim Tatlı Yalanım Burcu – Seda Türkmen Kimdir

Benim Tatlı Yalanım Burcu Hangi Dizide Oynuyordu ?

2009 yılında Papatyam adlı dizide Arzu karakteri ile başladığı oyunculuk kariyerinde nereden bilebilirdi ki 2019 yılında Benim Tatlı Yalanım Burcu kimdir dediklerinde parmak ile gösterileceğini ? 2015 yılında Mutlu Ol Yeter – Ayşe, 2016 yılında Hayatımın Aşkı dizisindeki Sema karakterine can vermiştir. Son oynadığı dizi ise 2018 yılında Kanatsız Kuşlar oldu. Şimdi ise aldığı yaz dizisi teklifi ile tüm pozitif enerjisini dizi setine veriyor. Serkan’ın asistanı kim Burcu hakkında detaylar nedir ?

Benim Tatlı Yalanım Burcu Kimdir

Benim Tatlı Yalanım Burcu’nun gerçek hayattaki sevgilisi kim ? Duyunca çok şaşıracaksınız. Geniş Aile dizisinin Zekai’si Bora Akkaş ile dünya evine girerek hayatını birleştirmiştir. Beykoz kundura fabrikasında yapılan düğüne çiftin deniz yolu ile gelmesi sosyal medyada büyük yankı yaratmıştı. Oyuncumuza instagram hesabı @turkmenseda tagı ile ulaşabilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım Burcu’nun gerçek hayattaki sevgilisi kim
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2019