Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti… Benim Tatlı Yalanım dizisi için hazırlıklar başladı. Benim Tatlı Yalanım dizisi O3 Medya sponsorluğunda yayınlanacak. Benim Tatlı Yalanımdizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Benim Tatlı Yalanım dizisinin bir yaz dizisi olacağı düşünülüyor.

Benim Tatlı Yalanım konumuz güncellendi. Yeni Bilgiler; Benim Tatlı Yalanım Star’ın yeni dizisi oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Barış Erçetin ile Cihan Vural oturuyor. Dizi İstanbullu Gelin dizisinin final yapmasının ardından yaz sezonunda Star TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Yaz dizisi olacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisi başrol oyuncularının kimler olduğu detaylı şekilde paylaşıldı. Konumuzun devamında okuyabilirsiniz.

2019 yaz sezonunda yayınlanmaya başlayacak olan dizi eğer yaz sezonunda kendini ispatlayabilirse 2019 2020 sezonunda da yayınlanmaya devam edecektir. Bu yüzden yaz sezonu dizileri arasında yer alacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisi için hazırlıklar başladı. Benim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmeni ve senaryosu belli oldu. Masa üstü çalışmalar tamam şimdi de sıra oyuncu seçimlerine ve çekim mekanlarına geldi.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi OyuncularıBenim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmenliğini yapacak olan isim Barış Erçetin oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisinin senaryosunu da Pınar Ordu yazıyor. Benim Tatlı Yalanım dizisi başrolleri için hem Furkan Palalı hem de Aslı Bekiroğlu ile anlaşma aşamasına gelindi. Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun başrol oynayacağı dizinin konusu ile ilgili henüz açıklama yapılmadı. Başrol oyuncuları kesinleşti diyebiliriz. Bu yüzden başrol oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Benim Tatlı Yalanım dizisi erkek başrolü olan Furkan Palalı Kimdir?

1986 Konya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında yaratıcı drama eğitiminin yanı sıra tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı. Üniversite de bir ajansa kaydoldu ve modellik yaptı. 2009 yılından beri modellik yapıyor. 2010 yılında İstanbuldan gelen teklifler üzerine Selin Boronkay ajansına bağlı çalışmaya başladı.

Birçok defilede yer aldı. 2011 yılında Best Model yarışmasında birinci oldu. Ardından Dünya daki Best Model Of The World yarışmasında birinci oldu ve adını duyurdu. 2010 yılında Küçük Sırlar dizisi ile oyunculuğa başladı. Hyayat Devam Ediyor, Adını Feriha Koydum Emirin Yolu, Son Yaz Balkanlar, Kızılelma, Aşk Emek İster, Son Çıkış, No 309 dizilerinde rol aldı. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Furkan Palalı kızı Kayra’nın adını taşıyan gözlük markasının sahibi Nejat Yılmaz karakterine hayat verecek. Benim Tatlı Yalanım Nejat Yılmaz Karakterini Furkan Palalı canlandıracak..

Benim Tatlı Yalanım dizisi kadın başrol Aslı Bekiroğlu Kimdir?

1997 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Vine isimli sosyal medya sayfasında paylaştığı videolar ile ünlendi. Trt1 de Beni Böyle Sev dizisi ile ünlendi. Ardından Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter dizisinde rol aldı. Şimdi ise Jet Sosyete dizisinde rol alıyor. Jet Sosyete dizisi devam ederken yeni bir dizi ile anlaşması kesin mi tam bilinmiyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisinin konusu nedir hikaye ne anlatıyor?
Star TV’nin merakla beklenen yeni yaz dizisi ‘Benim Tatlı Yalanım dizisinin hazırlıkları başladı!
Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Barış Erçetin’in, senaristliğini Pınar Ordu’nun üstleneceği; başrollerinde Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu’nun yer aldığı dizinin çekimleri Mayıs ayının son günlerinde başlayacak.

Dizi, eşi tarafından ansızın terk edilince Kayra adında 6 yaşındaki kızına hem annelik, hem de babalık yapmak zorunda kalan Nejat’ın renkli hikâyesini ekranlara taşıyacak. Ünlü bir gözlük firmasının sahibi olan Nejat’ın hayatına tesadüfen giren Suna, tüm dengeleri değiştirecek. Hazırlıkları süren ‘Benim Tatlı Yalanım’ Haziran’da Star TV’de!

03 Medya’nın StarTV için çekeceği Benim Tatlı Yalanım dizisinde Furkan Palalı kızı Kayra’nın adını taşıyan gözlük markasının sahibi Nejat Yılmaz karakterine hayat verecek.

Minik Lavinya Ünlüer Benim Tatlı YalanımStar TV’nin yeni Yaz Dizisine yeni Oyuncu! Minik Lavinya Ünlüer Benim Tatlı Yalanım Dizisinin kadrosuna katıldı:
Bu Habere göre Star TV’nin 03 Medya imzalı yeni yazlık Dizisi Benim Tatlı Yalanım Dizisine çocuk Oyuncu Lavinya Ünlüer dahil oldu. Oyuncu Dizide Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalıyla Başrolü paylaşıcak!

Lavinya Ünlüler Kimdir?

Lavinya Ünlüler 2011 doğumlu. Ailesine oyuncu olmak istediğini söylemiş ve ekran macerası bu şekilde başlamış. Şuan bir çok markanın yüzü ve reklam çekimlerinde diziler rol alıyor. Bana Sevmeyi Anlat, Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde rol aldı.

[kirmizibuton]Güncelleme 24 Nisan :[/kirmizibuton] Diziye 4 Yeni Oyuncu Daha Katıldı.

24 Nisan da Benim Tatlı Yalanım Dizisine Son Katılan 4 Oyuncu bugün belli oldu, dizinin kadrosu git gide güçlenirken dizinin başlangıç tarihi halen belli değil Haziran ayında başlayacak olan Benim Tatlı Yalanıma katılan oyuncular arasında Ahmet Saraçoğlu, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Ali Yoğurtçuoğlu bulunuyor.

Haziran ayında STAR TV ekranlarında izleyecileri ile buluşacak olan dizinin çekimleri tam gaz devam ederken setten gelen haber ile yeni bilgiyi de aktarmış olalım.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Ahmet Saraçoğlu Kimdir?

Bir çok dizi ve film den tanıdığımız usta oyuncu Ahmet Saraçoğlu da yaz sezonu dizisi Benim Tatlı Yalanım ekibine dahil oldu. Haziran ayında başlayacak olan dizinin kadrosunda olan Ahmet Saraçoğlu daha önce değerli bir çok dizi de yer almıştı bunlardan bazıları Vatanım Sensin, Yaprak Dökümü, Avrupa Yakası, Tatlı Hayat, Çiçek Taksi gibi büyük projelerdi. Ahmet Saraçoğlunun katılması ile beraber Haziran ayında STAR TV ekranlarında güzel bir dizi izleyeceğimiz kesin.

Benim Tatlı Yalanım Ahmet Saraçoğlu 1975 doğumlu aslen tiyatrodan gelen usta oyuncu bir çok film dede yer aldı kendine ait bir Tiyatro su olan usta oyuncunun takipçileri onu en çok Yaprak Dökümündeki tahsin karakteriyle sevmişlerdi.

Haziran ayında da Benim Tatlı Yalanım da izleyeceğimiz Ahmet Saraçoğlunun 03 Medya ile anlaşması güzel olmuş.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Seda Türkmen Kimdir?

İzmirli ünlü oyuncu Seda Türkmen Benim Tatlı Yalanım dizisi kadrosuna katıldı, bir çok dizi ve film de gördüğümüz genç oyuncu 1986 doğumlu İzmir de Dokuz eylül üniversitesinde güzel sanatlar bölümünde okumuş olan Seda Türkmen usta bir Kemancı aslında. İzmirli olmasından dolayı da güzelliği hep konuşulmuştur. Seda Türkmen’i en son genç oyuncu eşi Bora Akkaş ile ayrılma haberleri ile duymuştuk ve çok üzülmüştük birbirine çok yakışan ikilinin boşanma haberleri sonrasında Seda Türkmen bir çok haber ve magazin kanalı tarafından dikkatle takip edilmişti. Benim Tatlı Yalanım dizisi ekibinde birbirinden usta oyuncular ile beraber aynı seti paylaşıcak olan Seda Türkmen Haziran ayında STAR TV ekranlarında sevenleri ile buluşacak.

Benim Tatlı Yalanım Haziran ayında sevenleri ile buluşmadan efsane kadrosunu kurmaya devam ediyor SEDA TÜRKMEN i de ekibe dahil eden 03 Medya, daha önce bir çok dizi ve filmde rol alan Seda Türkmen’i de ekibe dahil ederek güzel bir iş yapmış.

Geçmişten günümüze Papatyam daki Arzu, Annem Uyurken deki Derya, Mutlu Ol Yeter deki Sema, Kanatsız Kuşlar gibi diziler oynayan Seda Türkmen’in yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım Star tv ekranlarında Haziran ayında sevenleri ile buluşacak.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Ali Yoğurtçuoğlu Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisi ekibine dahil olan Ali Yoğurçuoğlu 1984 doğumlu Star TV ekranlarında Haziran ayında başlayacak olan dizide Ali Yoğurtçuoğlu da dizisetin de olacak ve sevenleri ile buluşacak, BEHZAT Ç Ankara Yanıyor filmin de oynayan daha önce 2014 yılında düşük reytingler yüzünden ekranlardan erken final kararı alan Bana Artık Hicran De dizisinde de rol almıştı. Ali Yoğurtçuoğlu Haziran ayında başlayacak olan bu büyük proje de reyting sıkıntısı yaşanmayacağından emin olabilir çünkü ekip kuvvetli güzel bir yaz dizisi izleyeceğiz gibi gözüküyor.

Benim Tatlı Yalanım dizisi Sadi Celil Cengiz Kimdir?

Kaydeş Payı, Muhteşem Yüzyıl, İşler Güçler gibi büyük projelerden tanıdığımız Sade Celil Cengiz de Haziran ayında STAR TV de Benim Tatlı Yalanım dizisinin ekibinde olacak. Sevenleri ile haziran ayında buluşmayı planlayan dizide rol alacak olan Sadi Celil Cengiz 1983 doğumlu, oyunculuktan önceki mesleği devlet memuru(gümrük memuru) olan Sadi Celil Cengiz Türkcell reklamlarından tutunda bir çok proje de rol aldı.

Star TV Haziran oyunda Benim Tatlı Yalanım dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanırken genç oyuncu Sadi Celil Cengizi 03 Medya aracılığı ile diziye dahil etmiş, daha önce bir çok sinema filminin yanında sırasıyla Ramazan Güzeldir, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl, İşler Güçler, Kardeş Payı, Kara Kutu gibi diziler de rol aldı.

[kirmizibuton]Güncelleme 26 Nisan Cuma;[/kirmizibuton]

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları Buluştu

Star TV de başlayacak olan yeni dizi Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncuları yeni sezon öncesinde bir araya geldiler, dizi seti öncesi buluşan tüm kadro, diziye yeni katılan usta isimler ile efsane bir ekip haline geldi. 03 Medya’nın yapımcılığını yaptığı dizi STAR Tv ekranlarında yaz sezonunda bizlerle beraber olacak işte o fotoğraf.

Diziye yeni oyuncular ve dizi hakkında yeni bilgiler geldikçe güncelleyeceğiz.

 

YORUMLAR

  1. Asli bekiroglu ‘nun Oğuzhan Koç ile başrollerini üstlendiği YOL ARKADAŞIM filmi yazilmamaiş. Çok guzel bi film. Yol arkadasimi tavsiye ederim

  2. Aslı olmamış Jessica May olsaydı keşkeeeeee.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.