Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti

1 yorum
395 izlendi

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti… Benim Tatlı Yalanım dizisi için hazırlıklar başladı. Benim Tatlı Yalanım dizisi O3 Medya sponsorluğunda yayınlanacak. Benim Tatlı Yalanımdizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Benim Tatlı Yalanım dizisinin bir yaz dizisi olacağı düşünülüyor.

Benim Tatlı Yalanım konumuz güncellendi. Yeni Bilgiler; Benim Tatlı Yalanım Star’ın yeni dizisi oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisi izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Barış Erçetin ile Cihan Vural oturuyor. Dizi İstanbullu Gelin dizisinin final yapmasının ardından yaz sezonunda Star TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Yaz dizisi olacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisi başrol oyuncularının kimler olduğu detaylı şekilde paylaşıldı. Konumuzun devamında okuyabilirsiniz.

2019 yaz sezonunda yayınlanmaya başlayacak olan dizi eğer yaz sezonunda kendini ispatlayabilirse 2019 2020 sezonunda da yayınlanmaya devam edecektir. Bu yüzden yaz sezonu dizileri arasında yer alacak olan Benim Tatlı Yalanım dizisi için hazırlıklar başladı. Benim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmeni ve senaryosu belli oldu. Masa üstü çalışmalar tamam şimdi de sıra oyuncu seçimlerine ve çekim mekanlarına geldi.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi OyuncularıBenim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmenliğini yapacak olan isim Barış Erçetin oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisinin senaryosunu da Pınar Ordu yazıyor. Benim Tatlı Yalanım dizisi başrolleri için hem Furkan Palalı hem de Aslı Bekiroğlu ile anlaşma aşamasına gelindi. Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nun başrol oynayacağı dizinin konusu ile ilgili henüz açıklama yapılmadı. Başrol oyuncuları kesinleşti diyebiliriz. Bu yüzden başrol oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Bunu Gördün mü>>  Yasak Elma Yiğit Kimdir? Yasak Elma ya Yeni Oyuncu Katıldı

Benim Tatlı Yalanım dizisi erkek başrolü olan Furkan Palalı Kimdir?

1986 Konya doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında yaratıcı drama eğitiminin yanı sıra tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı. Üniversite de bir ajansa kaydoldu ve modellik yaptı. 2009 yılından beri modellik yapıyor. 2010 yılında İstanbuldan gelen teklifler üzerine Selin Boronkay ajansına bağlı çalışmaya başladı.

Birçok defilede yer aldı. 2011 yılında Best Model yarışmasında birinci oldu. Ardından Dünya daki Best Model Of The World yarışmasında birinci oldu ve adını duyurdu. 2010 yılında Küçük Sırlar dizisi ile oyunculuğa başladı. Hyayat Devam Ediyor, Adını Feriha Koydum Emirin Yolu, Son Yaz Balkanlar, Kızılelma, Aşk Emek İster, Son Çıkış, No 309 dizilerinde rol aldı. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Furkan Palalı kızı Kayra’nın adını taşıyan gözlük markasının sahibi Nejat Yılmaz karakterine hayat verecek. Benim Tatlı Yalanım Nejat Yılmaz Karakterini Furkan Palalı canlandıracak..

Benim Tatlı Yalanım dizisi kadın başrol Aslı Bekiroğlu Kimdir?

1997 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Vine isimli sosyal medya sayfasında paylaştığı videolar ile ünlendi. Trt1 de Beni Böyle Sev dizisi ile ünlendi. Ardından Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter dizisinde rol aldı. Şimdi ise Jet Sosyete dizisinde rol alıyor. Jet Sosyete dizisi devam ederken yeni bir dizi ile anlaşması kesin mi tam bilinmiyor.

Bunu Gördün mü>>  Yemin 41. ve 42. Bölüm Analizi Reyhan Artık Sessiz Kalmayacak!

Benim Tatlı Yalanım dizisinin konusu nedir hikaye ne anlatıyor?
Star TV’nin merakla beklenen yeni yaz dizisi ‘Benim Tatlı Yalanım dizisinin hazırlıkları başladı!
Yapımcılığını O3 Medya’nın, yönetmenliğini Barış Erçetin’in, senaristliğini Pınar Ordu’nun üstleneceği; başrollerinde Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu’nun yer aldığı dizinin çekimleri Mayıs ayının son günlerinde başlayacak.

Dizi, eşi tarafından ansızın terk edilince Kayra adında 6 yaşındaki kızına hem annelik, hem de babalık yapmak zorunda kalan Nejat’ın renkli hikâyesini ekranlara taşıyacak. Ünlü bir gözlük firmasının sahibi olan Nejat’ın hayatına tesadüfen giren Suna, tüm dengeleri değiştirecek. Hazırlıkları süren ‘Benim Tatlı Yalanım’ Haziran’da Star TV’de!

03 Medya’nın StarTV için çekeceği Benim Tatlı Yalanım dizisinde Furkan Palalı kızı Kayra’nın adını taşıyan gözlük markasının sahibi Nejat Yılmaz karakterine hayat verecek.

Minik Lavinya Ünlüer Benim Tatlı YalanımStar TV’nin yeni Yaz Dizisine yeni Oyuncu! Minik Lavinya Ünlüer Benim Tatlı Yalanım Dizisinin kadrosuna katıldı:
Bu Habere göre Star TV’nin 03 Medya imzalı yeni yazlık Dizisi Benim Tatlı Yalanım Dizisine çocuk Oyuncu Lavinya Ünlüer dahil oldu. Oyuncu Dizide Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalıyla Başrolü paylaşıcak!

Lavinya Ünlüler Kimdir?

Lavinya Ünlüler 2011 doğumlu. Ailesine oyuncu olmak istediğini söylemiş ve ekran macerası bu şekilde başlamış. Şuan bir çok markanın yüzü ve reklam çekimlerinde diziler rol alıyor. Bana Sevmeyi Anlat, Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde rol aldı.

Bunu Gördün mü>>  Nöbet Dizisi 8. Bölümde Erken Final Yapacak Bitecek? Gerçek Final Sebebi Ne?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 11 Mart 2019