Benim Tatlı Yalanım Gonca Sarıyıldız Kimdir? Sevgilisi Fotoğrafları

Benim Tatlı Yalanım Gonca Sarıyıldız Kimdir? Sevgilisi Fotoğrafları

Star TV de yeni dizi Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncuları dizinin yayın tarihi yaklaşırken belli olmaya başlıyor, daha önce Diğer Yarım, Seviyor Sevmiyor gibi dizilerde yer alan genç oyuncu Gonca Sarıyıldız da Benim Tatlı Yalanım dizisi ekibine dahil oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisi yaz aylarında Star TV ekranlarında izleyecileri ile buluşacak.

Benim Tatlı Yalanım Gonca Sarıyıldız Kimdir? Sevgilisi Fotoğrafları

Gonca Sarıyıldız Benim tatlı yalanım dizisine dahil olduğunu kendi twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile duyurdu, 03 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği dizide yaz boyunca umarız reyting kurbanı olmadan keyifli bir dizi izleriz. Benim tatlı yalanım oyuncu kadrosu hakkında genel bilgiler ve tüm oyuncular ile ilgili ayrı ayrı yazılar ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyor olacağız.

https://twitter.com/i/web/status/1131065838235209731 Bu bağlantıdan Gonca’nın attığı duyuruyu dinleyebilirsiniz.

Benim tatlı yalanım dizisi yeni oyuncu Gonca Sarıyıldız 31 Yaşında 1986 doğumlu Ankarada doğan Gonca Sarı yıldız, İstanbul Yeditepe Üniversitesinde oyunculuk tiyatro bölümü bitirmiş. İlk tiyatro tecrübesine de usta tiyatrocu oyuncu Müjdat Gezen tiyatrosunda sahne alarak başlayan Gonca Sarıyıldız Star TV nin yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım dizisinde hangi karaktere hayat verecek ilerleyen günlerde hep beraber izleyip göreceğiz.

Gonca Sarıyıldız İnstagram Hesabı;

Benim Tatlı Yalanım Gonca Sarıyıldız İnstagram En Beğenilen Fotoğrafları

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2019