Benim Tatlı Yalanım Hande Kimdir ? Gonca Sarıyıldız’ın Hayatı ve Sevgilisi

Star Tv’nin 2019 yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım Hande Kimdir ? Gerçek adı Gonca Sarıyıldız’ın sevgilisi ve gerçek hayatına dair bilgiler detaylar ve bilinmeyen gerçekler. Hande’yi dizi içinde ve dışında tanıyalım Benim Tatlı Yalanım dizisinin gelecek bölümlerinden tüyoları sizinle paylaşalım.

Benim Tatlı Yalanım Hande Kimdir Gonca Sarıyıldız’ın Hayatı ve Sevgilisi

Benim Tatlı Yalanım Hande Kimdir ?

Nejat’ı ikilemde bırakmayı başaran Hande kimdir ? Nejat Suna’yı mı tercih edecek Hande ile mi olacak ? Bir tarafta kalbiminin aşkı Hande bir yanda ise Kayra’nın annesi Suna. Duyguları ile mi hareket edece mantığı ile mi. Bir aileyi bozan Hande bundan sonra ne yapacak ? Sevdiği Nejat’ı Suna’dan koparıp alabilecek mi? Hayatındaki Suna’yı çıkartmak için her zaman planlar yapan güzelliğini kullanarak sık sık Nejat’ın evine gelerek onu yalnız bırakmayan Hande sonunda Nejat’a ulaşabilecek mi? Suna ise annecilik rolü ile Nejat’ın peşindedir. Hande’nin yaptıkları fazlası ile gözüne batmaktadır.

Benim Tatlı Yalanım Hande Kimdir

Suna Kayra’nın annesiyim demek için 200 bin TL para almıştır. Nejat Bey’e borçlu olan Suna aynı zamanda duygusal olarak ta Nejat Bey’e bağlıdır. Duygusal davrandığı bazı hareketleri Hande’nin dikkatini çekmiştir. Şüphelenen Hande Suna’nın gerçek annesi olmadığını öğrenecek mi? İp uçlarını toplayarak Suna ile Nejat’ın arasını bozmak isteyen Hande amacına ulaşabilecek mi? Nejat ya güzel kadın olan Hande’yi yada duygusal olarak kendisini iyi hissettiği Suna’yı seçecektir.

Benim Tatlı Yalanım Hande’nin gerçek hayattaki sevgilisi kim

Benim Tatlı Yalanım Hande – Gonca Sarıyıldız Kimdir ?

1986 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu 33 yaşındadır. Özel Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Müjdat Gezen tiyatrosunda eğitimini tamamlamıştır. Ünlü 1881 tiyatro oyununun oyuncusu olmuştur. Gonca Sarıyıldız’ın sevgilisi Toyga Naiboğlu ile mutlu ilişkisi vardır. Ünlü güzeli instagram.com/sariyildizgonca/ linki üzerinden takip edebilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım Hande Hangi Dizide Oynuyordu ?

Kendisini ilk Muhteşem Yüzyıl Fatma Hatun karakteri ile tanıdık. 2011-2014 yılları arasında oynadığı dizide Halit Ergenç ile olan sahnesi onu ünlü yapmıştır. 2014 yılında Diğer Yarım dizisinde Esma’yı oynadı. Genç yaşına rağmen oynadığı dizi sayısı oldukça fazladır. 2015 yılında Bedel dizisinde Nazan karakterinin sahibi idir. Seviyor Sevmiyor dizisi ile ünlenen İrem 2016-2017 yılında yükseliş yaşadı. 2017 yılında Nerdesin Birader, 2018 Verda dizisinde Funda karakteri ile karşımıza çıktı. En son ise 2019 yılı yaz dizisi olan Benim Tatlı Yalanım Hande kimdir sorusuna cevap olmayı başardı. Boş durmayan ve her yıla bir proje sığdırmayı başaran ünlü oyuncunun 2019 kış dizisi için hangi projede yer alacağı çok merak ediliyor.

Benim Tatlı Yalanım Hande Hangi Dizide Oynuyordu

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.