Benim Tatlı Yalanım Hayri Kimdir? Gerçek adı nedir? Cem Zeynel Kılıç kimdir?

Benim Tatlı Yalanım Hayri Kimdir? Gerçek adı nedir? Cem Zeynel Kılıç kimdir?

Star TV ekranlarında başlayacak olan ve başrollerini Aslı Bekiroğlu ile Furkan Palalı’nın paylaşacağı “Benim Tatlı Yalanım” isimli dizi, herkesin içini ısıtacak bir yaz dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Çok yakında ekranlarda izleyici ile buluşacak olan dizide Nejat isimli başrol oyuncusu eşi tarafından terkedilmiştir. 6 yaşındaki kızına bakmakla yükümlüdür. Çocuk bakmanın tüm zorluklarını yaşayan Nejat’ın en yakın yardımcısı Hayri’dir. Hem çocuk konusunda hem de iş konusunda Nejat’a destek sağlamaktadır. Hayri karakteri, Benim Tatlı Yalanım dizisinin yan karakteri fakat en önemli karakterlerinden biridir. Bu karakterin kadrosunu da usta tiyatro oyuncusu Cem Zeynel Kılıç üstlenmiştir. Dizi yaz sezonunda başlayacak olduğu için çekimlere de yeni yeni başlandığı bu günlerde kadrosunu tamamlamıştır. Diziye son giren de Cem Zeynel Kılıç, Hayri rolüyle olmuştur.

Benim Tatlı Yalanım Dizi konusu; Aile yaşamının ve tek başına çocuk bakmanın zorluğunu yaşayan bir babanın hayatıdır. Biraz dram, biraz komedi tadında sıcacık bir aile dizisi olmasının yanında, eğlenceli bir yaz dizisi olmaya da damga vurmuştur. Bununla birlikte dizideki Hayri karakterini üstlenen Cem Zeynel Kılıç, şimdiye kadar oynadığı filmlerde genellikle başrol oyunculuğunu konuşturmuştur. Benim Tatlı Yalanım dizisinde yardımcı karakter görevini üstlenmektedir. Fakat gene de başrol oyuncusu kadar aktif rollerde kalacağı öngörülmektedir. Karakter hakkında sadece Nejat’ın yardımcısı olarak bilgi verilmektedir. Fakat dizi hakkındaki öngörüler incelendiğinde, Hayri Nejat’ın her anında yanında olacak ve her zaman onun destekçisi olacak gibi durmaktadır. Hem dizi hakkında hem de oyuncular hakkında detaylı bir bilgiye yer verilmemektedir.

Dizi geliştirdiği hikaye bakımından tek başına kız çocuk büyüten anne yerine babayı ön plana çıkarmıştır. Babanın da evdeki yardımcısı bayan değil erkektir. İki erkeğin kız çocuğuna nasıl bakabildikleri hem komik hem de duygusal yönden izleyicilerin ilgisini çekeceği yönündedir. Yaz mevsimine uygun olarak planlanmış ve eğlendirirken düşündüren bir dizi olması yönünden de dikkatleri üzerine şimdiden çekmeyi başarmıştır.

Cem Zeynel Kılıç Kimdir?


Cem Zeynel Kılıç, 27 Nisan 1978 tarihinde Erzincan’da doğmuştur. Tiyatroya ilgisini hiçbir zaman kaybetmemiştir. İstanbul’a gelerek eğitim hayatını burada devam ettirmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinin Tiyatro bölümü mezunudur. Çoğunlukla altın portakal alan sanat filmlerinde oynamıştır. Bunun yanında tiyatroya bağını da hiçbir zaman kaybetmemiştir. 2005 yılında üniversiteden mezun olmuştur. 2005 yılından beri devlet tiyatrosu sanatçısı olarak, tiyatro çalışmalarını da sürdürmektedir. Van devlet tiyatrosu kadrosundan, tiyatro sanatçılığına giriş yapmıştır. İstanbul Devlet Tiyatrosunda oyunlarını sahnelemektedir. Fakat 1999 yılından beri de gerek dizi olarak gerek filmlerde sürekli ekran önünde olmayı tercih etmiştir. Bunun yanı sıra çok sayıda reklam filminde de rol almıştır.2017 yılında Masum isimli dizide Tunç karakterine hayat vermiş olan Cem Zeynel Kılıç, 2018 yılında Bartu Ben isimli filmde de Şaban Bey karakteri ile izleyicilerin karşısına geçmiştir.

Her Şey Yolunda”, “El Bebek Gül Bebek”, “Köprü”, “Renkli Dünyalar” isimli filmlerde de rol almıştır. Bunun yanı sıra birçok sanat filminde oynayan Cem Zeynel Kılıç, hem tiyatro aşığı hem de sinemasever bir oyuncu olarak iki sektörde de çalışmalarını sürdürmektedir. Her zaman başarı ile yol aldığı çalışma hayatında “Benim Tatlı Yalanım” isimli dizide de ilgileri üzerine çekecektir. Dizi ile ilgili gelişmeler henüz yayınlanmamıştır. Haziran ayında izleyici ile buluşacak dizinin Hayri karakteri ile ilgili öngörülerde bulunmak gerekirse, oldukça komik ve hareketli bir karakter olacağı düşünülmektedir. Tam anlamı ile bir yaz dizisi olan “Benim Tatlı Yalanım” isimli dizinin konusu itibari ile ve oyuncuları itibariyle şimdiden oldukça fazla hayranı oluşmuştur.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.