Benim Tatlı Yalanım Kayra Kimdir? Kaç yaşındadır? Lavinya Ünlüer hakkında bilgiler….

Benim Tatlı Yalanım Kayra Kimdir? Kaç yaşındadır? Lavinya Ünlüer hakkında bilgiler….

Benim Tatlı Yalanım  Kayra zengin iş adamı olan Nejat’ın kızı olarak karşımıza gelecek. Kayra çok akıllı bir kızdır. Annesini hiç tanımamış görmemiştir. Babası sürekli annesinden dolayı üzülmemesi için ufak tatlı yalanlar söyler. Ancak Karya büyüdükçe bu yalanlar Nejat için içinden çıkılamaz bir duruma gelir. Peki bu tatlı oyuncu Karya gerçek hayatta kimdir?

Benim Tatlı Yalanım Karya Kimdir?

Lavinya Ünlüer 2011 yılında İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Lavinya Ünlüer 8 yaşında 125 boyunda ve 20 kg’dır. Ailesine oyuncu olmak istediğini söyledikten sonra ekran macerası başlamış. Ailesi de onu kırmayıp kızlarının yeteneği doğrultusunda yönlendirmişlerdir.Küçük oyuncu dizilerde rol almadan önce Emel Müftüoğlu’nun Hovarda klibinde rol almıştır. Kamera ile küçük yaşta tanışan Lavinya Ünlüer İbrahim Çelikol ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı Reaksiyon filminde rol almış ve sinema hayatına ilk adımı da bu film ile atmıştır.

İlk olarak Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle dizi hayatına başlayan minik oyuncu daha sonra Ufak Tefek Cinayetler’de rol almıştır. Dizide Mila karakterine hayat veren Lavinya Ünlüler, bu dizide Tülin Özen, Gökçe Bahadır ve Aslıhan Gürbüz gibi başarılı isimlerle aynı yapımda çalışma olanağı bulmuştur. Şimdilerde ise Benim Tatlı Yalanım dizisinde rol alacağı öğrenilen başarılı ismin, Nejat karakterinin kızı Kayra’yı canlandıracaktır.

Benim Tatlı Yalanım Dizisinin Konusu Nedir ?

Benim Tatlı Yalanım dizisini ismi ilk önce Annemi Beklerken olarak seyirciye sunulmuş sonradan Benim Tatlı Yalanım olarak güncellenen dizide Nejat eşi tarafından ansızın terk edilmiştir. Nejat 6 yaşındaki kızına bakmak zorundadır ve kendisini  Kayra ile eğlenceli bir hayat mücadelesi içinde bulur. Nejat kızına hem annelik hem de babalık yapmaktadır. Kendisi ünlü bir gözlük firmasının sahibidir. Nejat’ın Suna ya aşık olması hayatını hem rayına oturtacak hemde hayatına eğlence katacaktır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benim Tatlı Yalanım Kayra Kimdir? Kaç yaşındadır? Lavinya Ünlüer hakkında bilgiler…. (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019