Benim Tatlı Yalanım Nejat Kimdir? Gerçek adı nedir?İnstagram Hesabı ve Geçmiş Dizileri

Star Tv’nin 13 haziran perşembe günü ilk bölümünü yayınladığı dizinin başrol oyuncusu Benim Tatlı Yalanım Nejat kimdir ? Furkan Palalı instagram hesabı ve web sitesi nedir ?. Görür görmez Benim Tatlı Yalanım’daki Nejat hangi dizide nerede oynuyordu soruları hafızalarımızı zorladı.

Furkan Palalı Yeni Dizisi Benim Tatlı Yalanım Nejat Kimdir İnstagram Hesabı ve Geçmiş Dizileri

Benim Tatlı Yalanım Nejat Kimdir ?

Dizideki rolü ünlü bir gözlük markasının sahibidir. Maddi sıkıntısı yoktur ancak manevi sıkıntısı büyüktür. Eşi ile mutlu bir evlilikten doğan 6 yaşındaki kızı Kayra ne yazık ki 6 yaşında annesiz kalmıştır. Nejat’ın eşi neden terk etti ? 6 yaşındayken eşi tarafından terk edilen Nejat kızı Kayra’ya annesinin yokluğunu hiç hissettirmemiş sürekli kızı ile mutlu vakitler geçirmektedir. Eve uzun yıllardır kimseyi almayan Nejat kalbini bir kıza çaldırır. Peki Nejat’ın kalbini çalan Suna kimdir ? Renkli yaz dizisi her perşembe günü yeni bölümleri 20:30 itibari ile Star Tv’de yayınlanacak. Dizi hakkında gelecek bölüm tüyolarını ve daha yayınlanmamış fragmanlarını sitemizde bulabilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım Nejat Kimdir

Benim Tatlı Yalanım’daki Nejat Gerçekte Kimdir ?

1986 Doğumlu Furkan Palalı 27 ekimde doğmuştur. Özellikle uzun boyu ile küçük yaşta okul yıllarında fark edilen oyuncu 190 cm dir. 81 kilo ve bir abisi olmak üzere ailenin iki çocuğundan birisidir. İlköğretim yıllarını ailesinin zamanında yaşadığı Konya’da okumuştur. Konya Dolapoğlu Anadolu Lisesinden mezun olan Furkan lise yıllarında da boş durmadı. Uzun boyunun borçlu olduğu basketbol sporu ile profesyonel olarak ilgileniyordu. O yıllarda Türkiye 1. ligindeki rakiplerin korkulu rüyası haline gelmiş Kombassan Konyaspor’un  alt yapısında oynuyordu. Spor hayatında da o yıllarda adından uzun süreler söz ettirmeyi başarmıştı. Resmen bir yıldız parlıyordu. Tam 7 yıl Kombassan Konyaspor Basketbol takımında yer aldı. 2000 yıllarının başında kendisine Tofaş Klubü Konya Şubesi’nden teklif geldi. Bu teklifi kabul edip iki yıl daha spora devam ettikten sonra zorlu üniversite eğitimi için basketbola ara verdi.

Benim Tatlı Yalanım’daki Nejat Gerçekte Kimdir

Üniversite sınavlarına iyi hazırlanarak hayali üniversite okumak olan Furkan Palalı Ankara Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği’ne kaydını yaptırdı. Ancak tam istediği gibi olmayan bir şeyler vardı. Sanki tam istediği yer burası değildi. Diplomasını aldıktan sonra onu Benim Tatlı Yalanım Nejat kimdir diye aranan isim haline getirecek üniversite bölümüne doğru yola çıktı. Furkan Palalı artık İstanbul Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’ne kayıt yaptırmanın mutluluğunu yaşıyordu. Asıl oyunculuk hakkında ilk resmi eğitimini Ankara’da almıştı. 6 Ay süren yaratıcı drama eğitimi onun ilk profesyonel oyunculuk eğitimi idi. Bunların yanında Tuncay Özinel’den tiyatro oyunculuğu eğitimi ve Ferdi Merter’den de karakter oyunculuğu eğitimlerini başarı ile tamamladı ve İstanbul Marmara Üniversitesi’ne deneyim ile geldi. Onun hayali artık oyunculuk ardından da bir projenin başrol oyuncusu olabilmekti. Kısmet Benim Tatlı Yalanım Nejat kim sorusunun cevabı oldu.

Benim Tatlı Yalanım Nejat

Kendisini oyunculuk dalında fark ettirecek yarışma 2011 yılında geldi. Erkekler arasında Best Model of Turkey yarışmasına katıldı. Yarışmadan 1. olarak çıkan Furkan Palalı için artık dizi ve film teklifleri yağmaya başlamıştı. Tüm kızların görmek istediği Türkiye modeli seçilmenin mutluluğunu yaşıyordu. Furkan bunun ile kalmadı. Yakışıklılığını daha ileri götürdü ve dünya erkek model yarışmasına katıldı. Best Model of the World yarışmasından da birinci çıkan Furkan’ı artık tutabilecek hiçbir şey kalmamıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=MqI3_dv9VCc

Benim Tatlı Yalanım Nejat Kimdir ? Daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır ? Rolleri ne oldu yılları ile birlikte yayınladık.
Yıl      –      Baslık    –     Rolü
2010 Küçük Sırlar Aras Yardımcı Oyuncu
2010 Adını Feriha Koydum Model Konuk Oyuncu
2012 Hayat Devam Ediyor Giray Yardımcı Oyuncu
2013 Son Yaz Arif Başrol Oyuncusu
2013 Aşk Emek İster Demir Başrol Oyuncusu
2014 Kızılelma Murad Altay Başrol Oyuncusu
2015 Son Çıkış Kenan Başrol Oyuncusu
2016 No 309 Onur Sarıhan Başrol Oyuncusu

Furkan Palalı Oynadığı Diziler

Furkan Palalı’nın oynadığı filmler
Yıl Başlık Rolü Notlar
2016 Somuncu Baba Aşkın Sırrı Somuncu Baba Başrol Oyuncusu
2017 Direniş Karatay Mevlana Başrol Oyuncusu

Furkan Palalı – Benim Tatlı Yalanım Nejat Kim?
İnstagram Hesabı: @ggmanagements
İnternet Hesabı :furkanpalali.com

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.