Benim Tatlı Yalanım Nejat’ın Eşi Aylin Kimdir ? Kayra’nın Annesi Hakkında Gerçekler

Benim Tatlı Yalanım Aylin nerede ? Dizinin başından beri sözü geçen ancak hiç görülmeyen Aylin Nejat’ın eşidir. Benim Tatlı Yalanım Aylin kimdir ? Aylin ile Nejat arasında çok ateşli bir aşk yaşanmış dünya tatlısı Kayra isimde çocukları olmuştur. Aylin ise Nejat ile ayrılmış Kayra’yı babasına bırakmıştır. Peki bu gizemli kadın Aylin kimdir ?

Nejat zengin bir iş adamıdır. Kızına annesinin yokluğunu hissettirmemek için her zaman onunla birlikte olmayı ihmal etmemiştir. Kayra annesini sormaya başladığında ise 6. yaş gününde annen gelecek kızım der. Ancak hiç 6. doğum günü ne yapacağını düşünmemiştir. Günler geçer 6. doğum günü gelir. Kayra annesinin geleceğini bekler ancak Nejat tüm çabalarına rağmen Aylin’e ulaşamaz.

Benim Tatlı Yalanım Nejat’ın Eşi Aylin Kimdir Kayra’nın Annesi Hakkında Gerçekler

Nejat çok zor bir karar verir. Eski sevgilisi Aylin’i bulamayınca yeni tanıştığı Suna’yı Aylin olarak doğum günü partisine getirir. Kayra’nın hayal kırıklığı yaşamasını istemez. Kayra annesi Aylin yerine Suna’yı tanır. Babası çok zor psikolojik karar vermiştir. Ancak Aylin kimdir nerededir bulamamıştır. Sadece kızı üzülmemesi için Kayra’nın gerçek annesi olduğunu söyler. Etrafındaki kimse Suna’nın Aylin olduğuna inanmaz.

Benim Tatlı Yalanım Aylin Nerede ?

Klasik Türk dizisi olduğunu düşünürsek önce Suna ile Nejat yakınlaşacak. Tabi bu arada önce Hande adında bir güzel kız aralarına girmeye çalışacak. Hande’nin trendi bittikten sonra Kayra büyümüş olacak. Suna’yı annesi olarak tanıdığı herşeyin normale döndüğü zamanda gerçek Aylin diziye müdahil olacak. Aylin, Nejat’a hesap soracak. Hem duygusal olarak karışacak hem de psikolojik. Nejat Suna ile Aylin arasında seçim yapmak zorunda kalacak. Ancak Kayra’ya onu kandırdığını yıllardır bir başka kadına anne dediğini nasıl anlatabilir ?

Benim Tatlı Yalanım Kayra’nın Annesi Aylin Nerede

Benim Tatlı Yalanım Aylin diziye geldiğinde Nejat için kötü günler başlayacak. Kayra ise küçük yaşında yaşadığı psikolojik sorunları nedeni ile tedavi görecek. Aylin ise ben kızımı istiyorum diyerek Nejat’ı bırakmayacak. Suna ile hayat kuran Nejat şimdi bu sorunu nasıl çözebilecek ? Entrikaları tahmin etmek çok zor olmuyor. Türk senaryolarında ne olacağı daha ilk bölümlerde belli ediyor kendisini. Ancak stresi tarif edilemez. Sonradan diziye dahil olacak gerçek Aylin’i kimin oynayacağı merak ediliyor.

Benim Tatlı Yalanım Aylin Kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benim Tatlı Yalanım Nejat’ın Eşi Aylin Kimdir ? Kayra’nın Annesi Hakkında Gerçekler (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Haziran 2019