Benim Tatlı Yalanım Nerede Çekiliyor? Dizi Setine Nasıl Gidilir?

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Setine Nasıl Gidilir?

Star Tv ekranlarında yaz ayları için hazırlanan ve çekimleri devam eden Benim Tatlı Yalanım dizisinin nerede çekildiği konusunda merak devam ediyor. Benim Tatlı Yalanım Dizisi Nerede Çekiliyor ? Benim Tatlı Yalanım dizi setine gidilebilir mi ? Benim Tatlı Yalanım dizi seti nerede ? Benim Tatlı Yalanım dizi setine nasıl gidebilirim ?

Yaz ayları için hazırlanan ve çekimleri devam eden Benim Tatlı Yalanım dizisinin nerede çekildiği konusunda merak devam ediyor. Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği Benim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmeni ise Barış Erçetin‘dir. Pınar Ordu’nun kaleminden ele alınan senaryo bakalım seyircilerin dikkatini çekmeyi başarabilecek mi ?

Benim Tatlı Yalanım Dizisinin Konusu Nedir ?

Benim Tatlı Yalanım dizisini ismi ilk önce Annemi Beklerken olarak seyirciye sunulmuş sonradan Benim Tatlı Yalanım olarak güncellenen dizide Nejat eşi tarafından ansızın terk edilmiştir. Nejat 6 yaşındaki kızına bakmak zorundadır ve kendisini  Kayra ile eğlenceli bir hayat mücadelesi içinde bulur. Nejat kızına hem annelik hem de babalık yapmaktadır. Kendisi ünlü bir gözlük firmasının sahibidir. Nejat’ın Suna ya aşık olması hayatını hem rayına oturtacak hemde hayatına eğlence katacaktır

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Star tv ekranlarında ilk fragmanın yayınlanmasıyla Benim Tatlı Yalanım dizisinin çekildiği yerler mekanlar mahalle gibi soruları da merak konusu oldu. 3 Haziran 2019 perşembe akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Benim Tatlı Yalanım dizisi Star tv de ilk bölümü ile ekrana gelecek .Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk görüntüleri dizinin çekim yerlerini park ve bahçenin nerede olduğunu dizinin çekildiği ev ve konağı merak ettirdi. Fakat henüz nerede çekildiği ile ilgili güvenlik açısından tehlikeli olabileceği için malesef ki bir bilgi verilmemek ile birlikte yaz sezonu dizisi olduğu için sahile yakın olan illerimizde özellikle dizi setinin  Bodrum ve Muğla çevresinde olduğu tahmin ediliyor.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Oyuncu Kadrosu

  • Lavinya
  • Furkan Palalı
  • Aslı Bekiroğlu 
  • Ahmet Saraçoğlu
  • Seda Türkmen
  • Ali Yoğurtçuoğlu
  • Sadi Celil Cengiz 

Benim Tatlı Yalanım Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benim Tatlı Yalanım Nerede Çekiliyor? Dizi Setine Nasıl Gidilir? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019