Benim Tatlı Yalanım Saniye Kimdir? Suna’nın ablası (Aslı İnandık)

Benim Tatlı Yalanım Saniye Kimdir? Suna’nın ablası (Aslı İnandık) Benim Tatlı Yalanım dizisi hazırlıkları devam ederken diziye yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Benim Tatlı Yalanım dizisinin oyuncuları karakterleri bilgilerini sizlere daha önceki konularımızda paylaşmıştık. Bu konumuzda da Saniye karakterine hayat veren Aslı İnandık hakkında bilgi vereceğiz.

Benim Tatlı Yalanım dizisi yapımcılığını O3 Medya üstlenirken başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer paylaşıyor. Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aslı İnandık Suna’nın ablası Saniye rolünü canlandıracak. Benim Tatlı Yalanım dizisi konusu; Nejat eşi tarafından terkedilmiştir. Nejat terkedilmenin üzüntüsünü yaşarken küçük kızına da bakmak zorunda kalır. 6 yaşındaki Kayra’ya hem annelik hem babalık yapmak zorundadır.

Nejat hayatının en zor dönemlerini yaşarken onun hayatına sihirli bir el gibi dokunacak olan Suna her şeyi değiştirir. Suna, Kayra ve Nejat’ın hayatına girecek ve onların aile bilinci olmasına yardımcı olacaktır. Suna karakterine hayat verecek olan oyuncunun ablası Saniye rolüne de Aslı İnandık hayat verecek.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın ablası Saniye karakterine hayat veren Aslı İnandık Kimdir? Aslı İnandık daha önce hangi dizilerde rol aldı? Aslı İnandık 1989 Ankara doğumludur. Gazi Üniversitesi Müzik bölümü mezunudur. Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk Bölümü’nde eğitim gördü. Güzel oyuncu Youtube’da meşhur oldu. Youtube kanalı açarak çok sayıda takipçiye ulaştı ve bu sayede tanındı. Sonrasında 2014 yılında Gülse Birsel’in Yalan Dünya dizisinde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Daha sonra da Yıldızlar Şahidim dizisinde rol aldı. Aslı İnandık Aslı Gibidir filminde rol aldı.

Aslı İnandık’ın Saniye karakterini canlandırdığı Benim Tatlı Yalanım dizisi Haziran ayında yayınlanmaya başlayacak. Dizinin bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.