Benim Tatlı Yalanım Şarkısı Hadi Olacak İnşallah Kim Söylüyor ?

Benim Tatlı Yalanım dizi müziği yayınlandı. Star Tv’nin yaz dizisi tanıtım fragmanında Benim Tatlı Yalanım Hadi Olacak İnşallah şarkısı kim söylüyor ve diziden sahneler ilk bölüm hakkında bazı özel tüyoları sizin ile paylaşalım.

Benim Tatlı Yalanım Şarkısı Hadi Olacak İnşallah Kim Söylüyor ?

13 Haziran perşembe günü ilk bölümü yayınlanacak olan Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm fragmanı yayınlanması ile dizi müziği herkes tarafından merak edildi. İlk bölüm tanıtımındaki Hadi Olacak İnşallah şarkısını hepimizin çok yakından tanıdığı hareketli şarkıları ve bebeksi konuşma şivesi ile bildiğimiz ” Ben Aptal mıyım ” şarkısı ile 2004 yılının yazına damga vuran usta sanatçı Nil Karaibrahimgil söylüyor.

Benim Tatlı Yalanım Nil Karaibrahimgil’in söylediği şarkı

Benim Tatlı Yalanım dizi müziği Nil Karaibrahimgil tarafından özel olarak seslendirildi. Dizi 1. bölüm konusunda ise bir babanın kızı ile geçirdiği renkli hayatı görüyoruz. Uzun zamandan beri uzaklarda beklenen yaz dizisi muhteşem şarkısı ile tanıtımını yayınladı. Bir kız çocuğunun en büyük hayali ne olabilir ki ? Tabiki bu şarkı çalarken babası soruyor ne dilersin diye. Kız ise annem de yanımızda olsun diyor ve üçlü güzel bir aile tablosu oluşuyor. Benim Tatlı Yalanım Hadi Olacak İnşallah şarkısı da arka fonda Nil Karaibrahimgil sesi ile geliyor ve her şey tamamlanmış oluyor. Mutlu aile dizisinin yeni bölümleri, tüyoları ve yeni şarkılarında buluşmak üzere.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019