Benim Tatlı Yalanım Suna (Aslı Bekiroğlu) Kimdir ? İnstagram Hesabı

Benim Tatlı Yalanım Suna (Aslı Bekiroğlu) Kimdir ? İnstagram Hesabı

1995 Yılının meleği olarak dünyaya gelen Benim Tatlı Yalanım Aslı Bekiroğlu kimdir ? Sevgilisi ve özel hayatına dair herşeyi tek konuda topladık. 162 cm Türkiye standartlarındaki kadın boyu ve güzel fiziği ile öne çıkan 24 yaşındaki genç oyuncuyu tanıyalım. Eski oynadığı diziler ve eğitim hayatının yanı sıra sevgilisi hakkındaki özel bilgileri öğrenelim.

Aslında bir internet fenomeni olan genç kızın farkına varan bazı yapımcılar hemen iş teklifleri ile kapısını çalsa da o acele etmedi. Varlıklı bir ailenin ferdi olarak Özel İtalyan Lisesi mezunları arasına katıldı. Üniversite eğitimini İstanbulda Beslemenme üzerine okumayı tercih etti. Halen Bahçeşehir Üniversitesi öğrencisi kimlik kartına sahiptir.

Benim Tatlı Yalanım Aslı Bekir Oğlu kimdir soruları bize genç oyuncu hakkında bilgiler veriyor. Kendi içerisindeki hobisi olan oyunculuğu ilk instagram hesabında yayınlamaya başladı. Çektiği amatör videolarını çok hızlı geliştirerek yayın alanına twitteer i de kattı. Kısa zamanda internet fenomeni olmayı başaran Aslı Bekiroğluna yapımcılardan teklifler gelmeye başladı. İlk olarak Beni Böyle Sev adlı dizide rol almaya başladı. Akabinde ” Mutluluk ” ve ” Gülümse Yeter ” Yasemin karakteri ile oyunculuk hayatına devam etti. Son olarak ise aldığı en profesyonel dizi Jet Sosyete ekibi içerisinde Gülse Birse ile oyunculuk deneyimini arttırdı.

 

Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir ?

Dizi içerisindeki rolünden bahsedecek olursak, babası ve kardeşleri ile birlikte mutlu hayat yaşayan ancak inatçılığı ile zaman zaman etrafındakileri bezdiren lafını asla sakınmayan kızdır. Annesini küçük yaşta kaybetmiş olmanın vermiş olduğu burukluk ile aile içerisinde annelik görevini üstlenmiştir. Suna hem Turizm Otelcilik okuyor hem de bir otelde vasıfsız eleman olarak çalışıyor. Onun hayallerinde diğer genç kızlar gibi çoluk çocuk sahibi olup evlenmek yoktur. O duyguları küçük yaşta annesini kaybetmesi ile aile içerisinde bastırmıştır. Ancak her genç kızın olduğu gibi Suna’nın da hayatına bir kişi dahil olur. Kendisini aşık olmaktan alı koyamaz ve romantik dakikalar başlar. Tam bu konuda Benim Tatlı Yalanım Nejat kimdir konusu izleyicilerde merak uyandıracaktır. Kayra ise sadece annesini isteyen kardeşidir.

Benim Tatlı Yalanım Dizi Oyuncuları

Furkan Palalı ile birlikte romantik komedi tadında çok güzel kurgulanmış bir yaz dizisi izleyeceğiz. Baş rollerde Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ( İlk defa Başrol oyunculuğu yapacak ) ve Lavinya Ünlüer eşlik edecekler. Dizi içerisinde Ahmet Saraçoğlu, Aslı İnandık, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, Cem Zeynel Kılıç ve Ali Yoğurtçuoğlu ise rol alacak diğer isimler. O3 medyanın kurguladığı ve finanse ettiği dizi Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Barış Erçetin ve Cihan Vural dizinin iki ayrı yönetmeni olarak yılın en iyi yaz dizisi olacağını iddia ediyorlar. Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir ? Merak ettikleriniz ve sizin bildikleriniz nelerdir lütfen yorumlar kısmından bizlere iletiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019