Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Aslı Bekiroğlu)

Benim Tatlı Yalanım Suna Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Aslı Bekiroğlu)… Benim Tatlı Yalanım dizisi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk adı Annemi Beklerken’di. Ancak sonra adı değişti ve Benim Tatlı Yalanım oldu. Benim Tatlı Yalanım dizisi oyuncuları konusu kesinleşti. Kadroda yer alan isimleri sizlerle çeşitli konularımızda paylaştık.

Benim Tatlı Yalanım dizisi konusu; Nejat annesini hiç görmemiş olan kızına onu üzmemek için çeşitli yalanlar söylemeye başlar. Kayra ise büyüdükçe bu yalanlar artık içinden çıkılmaz bir durum alır. Nejat artık bu yalanlarla yaşanmaz diye düşünürken hayatına Suna girer. Suna onların hayatına bir ışık gibi doğar. Benim Tatlı Yalanım dizisinde  çaresiz olan Nejat ve Kayra’nın hayatına dokunur ve onlar kendilerini tatlı bir oyunda bulur. Suna annelik oyunu mu oynacaktır yoksa Kayra için?

Benim Tatlı Yalanım dizisi O3 Medya yapımcılığında yayınlanıyor. Pınar Ordu’nun senaryosunu yazdığı Benim Tatlı Yalanım dizisinin yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural üstleniyor. Benim Tatlı Yalanım dizisinin ilk oyuncuları Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu oldu. Lavinya Ünlüler’de çocuk oyuncu olarak diziye katılmıştı.

Benim Tatlı Yalanım Suna (Aslı Bekiroğlu) Kimdir Bilgileri?

Aslı Bekiroğlu 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nde okumuştur. Vine adlı video programında çektiği ve paylaştığı videolar ile fenomen olmuştu. Fenomen olmasının ardından ilk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Beni Böyle Sev dizisi ile yaşadı. Aslı Bekiroğlu güzelliği ve oyunculuğu ile hemen dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve birçok dizi de rol aldı.

Aslı Bekiroğlu Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter dizilerinde rol aldı. Yol Arkadaşım filminde rol aldı. Şimdi de Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Hasibe Eren, Cengiz Bozkurt, Ayşenil Şamlıoğlu, Derya Karadaş, Çağlar Çorumlu, Enis Arıkan, Bartu Küçükçağlayan, Şahin Irmak gibi isimlerin olduğu Jet Sosyete dizisinde rol alıyordu. Ancak Jet Sosyete dizisinden sonra şimdi Benim Tatlı Yalanım dizisinde başrol oynayacak.  Benim Tatlı Yalanım dizisi ile ilgili bilgiler ve resimler geldikçe konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. Sizce Benim Tatlı Yalanım dizisi izlenir mi? Yorumlarınızı yazabilirisniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.