Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi Berrin Kimdir ? Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

2019 yaz dizileri arasında Star Tv’nin başarılı dizi Benim Tatlı Yalanım oyuncu kadrosunu genişletiyor. Bu bölümde diziye Şevket’in eski eşi dahil oldu. Merak edilen ise Benim Tatlı Yalanım Suna’nın annesi Berrin kimdir ? Berrin daha önce hangi dizide oynuyordu ? Goncagül Sunar hakkında dizi karakteri ve geçmişi hakkındaki bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaştık.

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi Berrin Kimdir ? Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Benim Tatlı Yalanım Berrin Kimdir ?

Dizide yıllar önce üç çocuğunu ve Şevket’i bırakmış bir kadından bahsediyoruz. Ancak dizi başından beri esrarengizliğini korumuştur. Şevket kızlarına anneniz öldü dedi. Üç kardeşte daha önceden muhallebici dükkanını işleten annelerini öldü olarak biliyordu. Son bölümde diziye dahil olacak Berrin ortalığı karıştıracak. Özellikle Suna annesinin zamanında işlettiği muhallebici dükkanını almış babasına hediye etmişti. Ancak annesinin ölmediğini bilmiyordu. Babaları bu yalan ile onları yıllarca kandırmıştı. Kahve işleten Şevket çocuklarını da yanında çalıştırmış aile işi haline getirmişti. Yıllar sonra çıkıp diziye dahil olan Berrin kimdir ?

Benim Tatlı Yalanım Berrin Kimdir ?

Benim Tatlı Yalanım Berrin Karakterini Kim Oynuyor ?

Star Tv’nin iyi reyting alan dizisine bu bölümde Goncagül Sunar dahil oldu. 17 Eylül 1970 doğumlu Goncagül Sunar 2019 yaz sezonu için Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer ile aynı dizi setini paylaşacak. 1992 yılından beri yüze yakın projede yer almış başarılı oyuncu Benim Tatlı Yalanım Suna’nın annesi kimdir diye aranırken akıllara geldi. Yönetmenin teklifi üzerine İstanbul’daki yapım stüdyosuna gelen Goncagül dizi ekibi ile birlikte çalışmayı kabul etti.

Benim Tatlı Yalanım Berrin Karakterini Kim Oynuyor ?

Benim Tatlı Yalanım Şevket’in Eski Eşi Berrin Kimdir ?

Kulislerden gelen tüyolara göre bir aldatma davası yüzünden çocukları çok küçük iken bırakıp kentten ayrılan Berrin yıllar sonra geri gelmeye karar verir. Çocuklarını merak eden onlarla konuşmak isteyen Berrin ilk olarak Şevket’in karşısına çıkacaktır. Şevket’i bulması zor olmamıştır. Halen aynı mahallede aynı yerde çalışmaktadır. Yıllar sonra bir anda karşısında eski eşini yani Suna’nın annesini gören Şevket şaşırır. Başından aşşağı kaynar sular iner. Merak edilen ise çocukları ile Berrin arasında nasıl bir ilişki olacağı. Büyük kavgaların nedeni olacak Berrin karakterini canlandıracak Goncagül Sunar’a teşekkür ediyoruz. Detaylı bilgileri Benim Tatlı Yalanım Şevket’in eski eşi konumuzdan okuyabilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım Şevket’in Eski Eşi Berrin Kimdir ?

Benim Tatlı Yalanım Berrin Hangi Dizide Nerede Oynuyordu ?

1992 yılından 2002 yılına kadar 10 yıl boyunca Mahallenin Muhtarları dizisinde Goncagül adı ile oynamıştır. Asmalı Konak projesinin hem filmi hem de dizisinde Hayriye Soylu karakterine hayat vermişti. Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Nazan olarak izledik onu. Sadece geçtiğimiz 2018 yılı içerisine altı proje sığdırmış usta oyuncunun yüze yakın emeğinin geçtiği eser bulunmaktadır. En son rol aldığı proje Babamın Kemikleri yerli filmi oldu. Filmde onu Nurten olarak beyaz perdede izledik. Şimdilerde ise Benim Tatlı Yalanım Berrin kimdir dediklerinde işaret edilen oyuncu ünvanına sahip.

Benim Tatlı Yalanım Berrin Hangi Dizide Nerede Oynuyordu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.