Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi, Şevket’in Eski Eşi Kimdir ?

Diziye yeni dahil olan ve ilk bölümden beri gizemli kadın olarak anılan Benim Tatlı Yalanım Suna’nın annesi kimdir ? Neden ayrıldıklarını Şevket’in anlatmadığı onca bölümden sonra ortaya çıkan Suna’nın annesi bölüme dahil oldu. Yeni bölümü izleyenler Şevket’in eski eşi kimdir hangi oyuncu karakteri canlandırıyor diye merak etti. Bunun yanında ise Suna’nın annesi dizide nasıl bir rol alacak hepsi konumuzun devamında.

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi, Şevket’in Eski Eşi Kimdir

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi Kimdir ?

Güzel oyuncu Goncagül Sunar diziye dahil oldu. Dizide muhallebici olan Suna’nın annesi üç yaşında iken terk edip gitmişti. Şevket ise çocuklarına anneniz öldü demişti. Ancak dizide neden Şevket ile eski eşi neden ayrıldığına dair bilgileri gelecek bölümlerde öğreneceğiz. Suna üç yaşından beri annesiz büyümüş babası Şevket hem annelik hem babalık yapmıştır. Şimdi ise Kayra’ya bakan Suna onun annesiz büyümesini istemediği için annelik yapmaktadır. Ancak kendi annesinin hayali ile yaşayan Suna muhallebici olduğunu bildiği annesinin dükkanını geri alarak babasına sürpriz yapmıştır. Son bölümde ise Suna’nın annesi tekrardan bölüme dahil olur ve çocuklarını aramaya başlar. Suna gerçekleri öğrendiğinde babası Şevket’e ne diyecek? Annesine mi inanacak babasına mı inanacak ? Çok şaşıran Suna’nın inanmak için birisini seçmesi gerekiyor ama kimi? Yıllardır çocukları ile birlikte kahve işleten Şevket’emi yıllar önce onu bırakıp gitmiş ap ayrı bir hikaye ile geri dönen annesine mi?

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi Kimdir

Benim Tatlı Yalanım Şevket’in Eşi Kimdir ?

Yıllardır Saniye, Suna ve erkek oğlu ile birlikte yaşayan Şevket annesinin öldüğünü söyleyerek çocuklarını büyütmeyi başarmış kahraman babadır. Yıllar sonra çıka gelen eski eşini karşısında gören Şevket çok şaşıracak. Yıllar sonra neden çıkıp geldin diye kızacak. Ne istediğini soracak. Önce çocuklarından uzak tutmak istese de eşinin dönmesindeki tek amaç zaten çocuklarıdır. Peki neden ayrılmışlardı? Kadın neden evden kaçmış ve üç yaşındaki bebeğini bırakmıştı? Dizi içerisine ayrılık nedeni olarak bir erkek mi dahil olacak bir kadın mı? Bizim tahminlerimize göre Şevket’in eşi onu başka bir adam ile aldattı ve o adam ile kaçıp gitti.

Benim Tatlı Yalanım Şevket’in Eşi Kimdir ?

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi Goncagül Sunar Kimdir ?

Gerçek hayatında Goncagül 17 eylül 1970 doğumludur. Geçen yıllar onu yaşlandırmamış adeta güzellik katmıştır. Marsel Zalma ile evlidir. Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları ile 1991 yılında tanışmış medya dünyasına 21 yaşında ilk adımını atmıştır. Eskilerimiz oyuncuyu 1992 yılında Mahallenin Muhtarları dizisindeki Goncagül olarak hemen hatırlar.

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi Goncagül Sunar Kimdir ?

Nerede Oynuyordu Hangi Dizi ve Film ?

Sayısız filmde deneyimi olan usta oyuncunun reyting alan projelerinden bahsedelim. Metin Akpınar’ın hem yönettiği hem baş rol oyuncusu olduğu Abuzer Kadayıf filminde 200 yılı içerisinde Manken oldu. Özcan Deniz’in dünyayı kasıp kavuran dizisi Asmalı Konak’ın hem dizisinde hem filminde rol almıştır. Kendisini proje içinde Hayriye Soylu olarak izlemiştik. 2004 yılında Çemberimde Gül Oya dizisinde Canan Cansev rolünü üstlenen oyuncu 2005 yılında Döngel Kerhanesi filminde Gülsüm olarak karşımıza çıktı. 2008 yılında çok iyi bilet satışı yakalayan Issız Adam filminde müşteri kadın olarak rol almıştı. Yol Arkadaşım dizisinde iki sezon boyunca Rukiye karakterine hayat verdi. Leyla ile Mecnun dizisine ikinci sezonda dahil olmuş ve iki sezon Sabiha karakteri olarak oynamıştır. Halit Ergenç’in dünyada gösterilen tarihimizi anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisine 4. sezonda Cevher Hatun olarak dahil olmuştur. Umutsuz Ev Kadınları dizisine ikinci sezonda Nazan olarak dahil olup 3. sezonda ayrılmıştır. Geçtiğimiz sezonda ise Bir Litre Gözyaşı dizisinde Suna karakteri ile oynayan Goncagül Sunar 2019 yaz sezonu dizisi olan Benim Tatlı Yalanım için gelen teklifi kabul etti. Yeni bölümde usta oyuncuyu Suna’nın annesi ve Şevket’in eski eşi olarak izleyeceğiz.

Benim Tatlı Yalanım Suna’nın Annesi Şevketin Eski Eşi Hangi Dizide Oynuyordu
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2019