Benim Tatlı Yalanım Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ?

Benim Tatlı Yalanım Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ?

Star Tv ekranlarında sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanacak….

Star Tv’nin romantik komedi dizisi bölümlerini kaçıranlar için müjde. Sizler için Benim Tatlı Yalanım Tekrarı ne zaman hangi gün yayınlandığı ile alakalı düzenli olarak bilgi paylaşacağız. An itibari ile Tv ekranlarında yayına başlamış olan dizinin yaz aylarında tekrarını izlemek için hangi gün ve saatte yayınlandığını sizlere bildiriyoruz.

Kaçırdığınız Benim Tatlı Yalanım ilk bölüm tekrarı Star Tv de yayının hemen ardından ve gece 05:00 te tekrar Star Tv de verileceğini sizlere iletelim. Benim Tatlı Yalanım 1. bölüm tekrarı ne zaman izlemek istiyorum diyorsanız ilk bölüm ardından izleyebilirsiniz. Dizinin diğer bölümlerinin de yayınlanması ile konumuzu düzenleyerek sizlere güncel bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz.

Benim Tatlı Yalanım Suna karakteri ile bir internet fenomeni olan Aslı Bekiroğlu’nun aşk yaşadığı Furkan Palalı arasındaki romantik komedi dizisinin tekrar bölümlerini sayfamızdan takip edebilirsiniz. Star Tv kanalında ücretsiz verilecek olan bu diziyi kaçırmayın. Yeni bölümü 13 haziranda yayınlanacak olan dizi yaz aylarında her perşembe günü devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benim Tatlı Yalanım Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün ? (2 Yorum)

  1. Perşembe “Tek Yürek”i büyük bir memnuniyetle seyrediyoruz. “Benim Tatlı Yalanım” ı da tekrarlarda izliyorum, tam olarak romantik komedi, beğenerek izliyorum. Tekrarı akşam saatlerinde belirli bir gün olsa.

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019