Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Tv Program

Benimle Oynama Ne Zaman Bitecek Erken Final mi Yapacak Reytingleri Neden Kötü

Tv8 ekranlarında yayınlanan programlardan birisi olan Benimle Oynama bundan Böyle Cumartesi Günleri Saat 20.00 De İzleyicisi İle Buluşacak.. Program ilk hafta almış olduğu düşük reytinglerle izleyenlerini şaşırttı. Oldukça düşük gelen Benimle Oynama program reytingi izleyenleri de şaşırttı.

Benimle Oynama Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Program için kesinleşmiş bir bölüm sayısı bulunmuyor. Reytingleri iyi olduğu müddetçe devam edecek bir program olmakla birlikte yeni olması ve benzer formatlı yapımların olmasından dolayı biraz gerilerde başlamış olsa da yine de izleyenler oldukça beğendi ki Benimle Oynama Programına Başvuru yapmak isteyenler oldukça fazla.. Program yaz ayları boyunca devam ettikten sonra Eylül ayında yeni sezon başındaki durumuna bakılarak devam mı tamam mı karar verilecek.

Benimle Oynama Başvuru Formu Nasıl Katılırım? Tv8

Benimle Oynama Ne Zaman Bitecek Erken Final mi Yapacak Reytingleri Neden Kötü

Gerçekten de Benimle Oynama ilk bölümlerde oldukça düşük reytingler aldı ancak hala şans buluyor çünkü program Tv8 ekranlarında yeterli reytingi alıyor. Diğer özel kanallar olsa bu kadar düşük reytingi daha fazla durdurmaz ve kısa sürede erken final kararı alırlardı. Bakın bir yorumcumuz nasıl bir yorumda bulunmuş Benimle Oynama programı hakkında..

Bunu Görmelisin!  Gelinim Mutfakta 21-25 Ocak Kim Elendi Kim Bilezik Kazandı(Kesin Bilgi)

Hayirli olsun başarılar programın formatı ilk buluşma gibi bu programda tutmaz gibi duruyor başarılar izlemem reytinglerde pek reyting alacağını zannetmiyorum erkenden final kararı alınacaktır.. Görüldüğü üzere şaka programları oldukça fazla ama yine de Benimle Oynama programı da hayli ilgi görüyor..

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Tv Program

To Top