Benimle Söyle 1. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Dünya’nın en favori şarkı yarışmalarından “All Together Now”, Artık Türkiye’de “Benimle Söyle” ismiyle 11 Mayıs Cumartesi günü akşam saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor….

Benimle Söyle 1. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Dünya’nın en favori şarkı yarışmalarından “All Together Now”, Artık Türkiye’de “Benimle Söyle” ismiyle 11 Mayıs Cumartesi günü akşam saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor….

 

Benimle Söyle 1. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Dünyanın en ünlü şarkı yarışmalarından “All Together Now”, İlk defa Türkiye’de “Benimle Söyle” ismiyle 11 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Yapımcılığında Medyapım’ın olduğu, dünyanın en yeni ve favori şarkı yarışmalarından “All Together Now”, İlk kez Türkiye’de “Benimle Söyle” ismiyle Kanal D ekranında izleyicisiyle buluşuyor!!!

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yapıyor. Bu yarışmada tam 100 jüri birden olacak. Hepsi birbirinden değerli jüri üyelerinin kaptanı Birce Akalay olacak. Yarışma, yarışmacının şarkı okuma ve sahne performansıyla koltukta oturan 100 kişilik jüriyi etkilemesi ve ayağa kaldırması aynı zamanda kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu bir program. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her bir jüri için bir puan alacak ve en yüksek puanları toplayan yarışmacılar finale gitmeye hak kazanacak.

HER BÖLÜMDE TAM OLARAK 10 KİŞİ YARIŞACAK… Her bölümde 10 yarışmacı, jüriyi coşturmaya ayağa kaldırmaya ve şarkıya eşlik ettirmeye çalışacak. Gecenin en çok jüri üyesini çoşturan ayağa kaldıran yarışmacısı finale kalacak. İkinci ve üçüncü yarışmacılar ise, yeni söyleyecekleri şarkılarıyla kendi aralarında yarışmaya devam edecek. Kazanan, arkadan gelip birinciyle birlikte finale kalacak.

Dansçılardan tutun ramazan davulcusuna, stilistlerden şan eğitmenlerine kadar kendi dallarında uzmanlardan oluşan tam 100 kişilik jüri, müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının her tarafından oluşacak.

İŞTE YARIŞMADAKİ ALANINDA UZMAN OLAN JÜRİLER! 100 kişilik jüriden dikkat çeken isimler ise şöyle; Manga’nın solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in sahibi Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas müzik grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müzik sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, operacı Cenk Bıyık, şarkıcı ve yönetmen Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikiz kızlar Sinem – Didem Balık, müziği prodüktörü Emrah Günkaya, stilistt Çiğdem Doğu, trmbon sanatçısı Su Doğan, instagram fenomeni Caner Çalışır, müzik oyuncusu Nebi Birgi, türkü seslendiren Hüseyin Kağıt, müzik okulu müdürü ve TV programc yapımcısı Yelda Kırçuval ve her biri farklı sevilen ve güzel performanslara sahip olan şarkıcılar;  Çağatay Akman, Nuri Harun Ateş, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Gülçin Ergül,Ekin Su, Eylül Çekirge…

Benimle söyle yarışma başvuru formu. Benimle söyle yarışma programına nasıl katılınır?

https://www.kanald.com.tr/benimle-soyle/benimle-soyle-basvuru-formu sayfasından başvuru yapabilirsiniz

Benimle Söyle 1. bölüm fragmanı…..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2019