Benimle Söyle 1 Haziran Kim Kazandı ? En Çok Jüriyi Kim Kaldırdı

Kanal D’nin Enis Arıkan ile sunduğu yarışma programı BBC’nin Türkiye versiyonu olarak biliniyor. Benimle Söyle 1 haziran kim kazandı akşam neler oldu 10 yarışmacı arasından en çok jüriyi kim kaldırdı şarkılarına dahil etti ? Benimle Söyle 1 haziran yarışmacıları kimdir ?

Benimle Söyle 1 Haziran Kim Kazandı ? En Çok Jüriyi Kim Kaldırdı

Yarışmada yüz kişilik juri üyesi ile Türk tarihinin en büyük canlı oylamasını yapıyor. Her akşam sadece 10 yarışmacı hünerlerini sergiliyor. Benimle Söyle 1 haziran yarışmacıları kimdir ? Yarışmayı sadece bir kişi kazanacak ancak her bölümde alınan puanlar ile ilk performansları yarışma sonucuna büyük etki edecek.

Benimle Söyle 1 haziran yarışmacıları kimdir

İlk bölümünden sonra bir hafta ara verilen yaz yarışma programı reytingleri alamamıştı. Henüz sezon dizilerinin bitmemiş olması yapımcıları ve kanalı hüsrana uğrattı. Bir hafta ara verilen Enis Arıkan’ın sunduğu yarışma programı 1 haziran itibari ile tekrar 2. bölümüyle devam edecek. Yeni yarışma programının daha izlenilebilir olabilmesi için sizin görüşleriniz nedir yorumlar kısmından bizlere iletiniz. 1 Haziran en çok hangi yarışmacıyı beğendiniz ?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2019