Benimle Söyle Kim Kazandı 28 Temmuz Final Hangi Yarışmacı

100 kişilik jüriye sahip Benimle Söyle kim kazandı 28 temmuz final bölümünde neler oldu? Kanal D’nin ses yarışması programı Benimle Söyle Yarışmasını kazanan yarışmacı kim 28 temmuz akşamı belli oldu. Kulislerden gelen bilgiler doğrultusunda çekimlerinden sizlere tüyolar vermek istiyoruz.

Benimle Söyle Kim Kazandı 28 Temmuz Final Hangi Yarışmacı

Benimle Söyle Final 28 Temmuz

Youtuber Enis Arıkan’un sunumu ile yüz jüri karşısında şarkı söyleyen yarışmacılar bu akşam finalisti belirlemek için toplanacak. Benimle Söyle 28 Temmuz final bölümü Kanal D’de yayınlanacak. Sezondan beri süre gelen başarılı yarışma programı finalistlerini hatırlayalım.

Benimle Söyle Final 28 Temmuz

Benimle Söyle Eftalya Fettahoğlu Final 28 Temmuz

Lise’yi İstanbul Bakırköy İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır. Bursa’da ise Uludağ Üniversitesi’ni kazanmış 2017 yılında Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde kep atmıştır. Üniversite ve lise yıllarından beri müziğe ilgisi olan yarışmacı geçtiğimiz yıl Serhan Emirmiran ile evlenmiştir. İçindeki şarkı tutkusu onu Benimle Söyle final bölümüne kadar getirmiştir.

Benimle Söyle Eftalya Fettahoğlu Final 28 Temmuz

Benimle Söyle Uğur Öz Final 28 Temmuz

Yakışıklı şarkıcıyı ekranlarda daha uzun süreler izleyeceğiz. Diyarbakır’ın muhteşem sesi ile Türkiye’yi titreten söylediği her şarkı ile 90 dan fazla jüri üyesini kaldırmayı başaran genç yetenek Uğur Öz henüz 25 yaşındadır. Bu akşam Kanal D’de ile son defa gelecek. Benimle Söyle finalisti kim olacak ? Siz ce Uğur Öz yarışmayı kazanabilir mi?

Benimle Söyle Uğur Öz Final 28 Temmuz

Benimle Söyle Umut Utku Final 28 Temmuz

Rakiplerinden artısı konservatuvar öğrencisi olmasıdır. Eğitimini şarkılarında kullanan 25 yaşındaki Umut Utku bu gecenin finalisti olmak için sahneye çıkacak. Benimle Söyle Umut Utku Final Şarkısı ile son defa kendisini izleyeceğiz. Bundan önce Ulaş Özdemir gibi bir ismi elemeyi başarmış önüne çıkan tüm yarışmacıları darmaduman etmiştir. Dila Kışla şarkısı ile 97 jüri puanı toplayarak finale gelen Umut Utku final bölümünde 28 temmuz günü 100 jürinin tamamını ayakta göreceğime inanıyorum dedi.

Benimle Söyle Umut Utku Final 28 Temmuz

Benimle Söyle 28 temmuz final kim kazandı hangi yarışmacı birinci oldu Enis Arıkan’un şarkı yarışmasında birinci oldu? Beklenen gün geldi ve sezonda başlayan yarışma programı bu akşam final bölümü ile ekranlara veda edecek Benimle Söyle tekrar başlayacak mı derseniz şuan için böyle bir düşünce yok gibi.

Benimle Söyle 28 temmuz final kim kazandı hangi yarışmacı birinci oldu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2019