Benimle Söyle Nasıl Katılınır? Nereye Başvuru Yapılır? Jüriler Kimler

Benimle Söyle Yarışmasına Nasıl Katılınır? Nereye Başvuru Yapılır?

Kanal D’nin yeni yarışma programı Benim Söyle çekim tarihi belli oldu, Sunuculuğunu renkli kişiliği ve kıvrak dansıyla O Ses Türkiye yılbaşı özel programında kendinden bahsettiren ünlü sunucu Enis Arıkan ve Jüri sunuculuğunu Birce Akalay’ın yapacağı Benimle Söyle yarışma 30 Nisan da çekimlere başlayacağını duyurdu.

benimle-soyle-başvuru

Benimle Söyle Yarışmasına Nasıl Başvurulur?

Kanal D’nin yeni yarışma programı yaz aylarında dizilerin final yapmasından sonra güzel reyting yakalayacağa benziyor, Mayıs’ın ortasında Haziran başı gibi başlayacak olan yarışmanın çelimleri 30 Nisan da başlıyor ve herkesin merak ettiği soru Juri üyeleri kimler olacak sorusunun yanıtını sizlerle paylaşıyoruz.

Benimle Söyle Yarışmasına Başvuru Formu ve Başvuru Nasıl Yapılır? konumuzdan programa nasıl yarışmacı olarak katılacağınızı öğrenebilirsiniz.

Her bölümde 10 yarışmacı olacak olan Benimle Söyle programında jüriyi ayağa kaldırıp onunla şarkı söylemesini sağlamaya çalışacak olan yarışmacılar kıyasıya yarışacaklara benziyor.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Ayta Sözeri Kimdir?

1982 doğumlu olan Ayta Sözeri Türkiye’nin ilk trans oyuncusu, Almanya da doğmuş olan Ayta Sözeri hem oyunculuk hemde sahne de çok başarılı bir isim. Oynadığı film ve müzikal tiyatrolar da seslendirdiği şarkılar herkes tarafından çok beğenilen Ayta Sözeri bazı özel canlı müzik konserleri de vermekte.

Benimle Söyle yarışmasında jüri koltuğunda boşuna oturmayan Ayta Sözeri bir çok ismin dikkatini çekmiş Sezen Aksu ile aynı sahneye çıkma fırsatı bulmuş bir isim neşeli halleri trans kişiliğinin vermiş olduğu sempatik tavırları ile herkes tarafından beğenilen Ayta Sözeri en son 2017 yılında güzel gişe yakalamış olan Aile Arası filmin de bir sanatçıyı canlandırmış ve çok beğenilmişti.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Gülçin Ergül Kimdir?

2000’li yıllarda HEPSİ grubunun solisti Gülçin Ergül Benimle Söyle yarışmasında jüri koltuğunda oturacak. 1985 doğumlu olan şarkıcı ve ayrıca söz yazan Gülçin ergül üniversite arkadaşları ile beraber HEPSİ grubunu kurmuşlar bir süre sonra müziğe ara vermek isteyen grup üyeleri ile dağılma kararı almışlardı.

Benimle söyle yarışması jüri koltuğuna oturan Gülçin Ergül kendi müzikal kariyerine devam etmiş çıkardığı single ve albümler ile sevenlerini mutlu etmiştir. En son İkimize Birden şarkısı ile 2019 yılından yayınladığı video klibi youtube da 2,5 milyon izlenme oranına sahip olmuştu.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Ferman Akgül Kimdir?

Manga grubunun solisti Ferman Akgül Benle Söyle yarışma programında jüri koltuğuna oturan diğer ünlü isimlerden biri, onu biz MANGA olarak tanıdık ancak manga grubunun dağılması ile beraber FERMAN Akgül kendi müzik kariyerine tek başına devam etme kararı aldı. 1979 doğumlu Ankaralı sanatçı Ferman Akgül Star TV’nin müzik yarışma programı Benimle Söyle de jüri koltuğuna yakışan isimlerden biri.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Metin Arolat Kimdir?

Star TV de başlayacak olan yeni müzik yarışması Benimle Söyle’nin bir diğer renkli jüri üyesi Metin Arolat olacak 1972 İzmir doğumlu sanatçı renkli kişiliği ve yaptığı hareketli şarkılar ile sevenlerinin gönlünde yıllardır taht kurmayı başaran bir isim 1995 yılında Ayrılık Olmaz albümü ile müzik piyasasına giren Metin Arolat samimi yorumları ve televizyona yakışan mizacı ile Jüri koltuğunda Benimle söyle yarışmacılarına değerlendirecek ve beğendiği yarışmacılar ile şarkılar söyleyecek.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Çağatay Akman Kimdir?

Yeni jenerasyonun yakından tanıdığı youtube a yüklediği müzik ile piyasaları alt üst eden genç şarkıcı Çağatay Akman da Benimle Söyle yarışmasında jüri koltuğunda olacak gençlere örnek olan Çağatay Akman 1998 doğumlu, yapmış olduğu çıkış şarkısı Gece Gölgenin Rahatına bak klibi ile youtube da rekorlar kıran genç şarkıcı Haziran ayında STAR TV de Benimle Söyle programında jüri koltuğunda olacak.

Benimle Söyle Yarışmasında Jüri Üyeleri Kimler?

BBC’de reyting rekorları kıran All Together Show, yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak. Büyük bir kadroyla gerçekleştirilen yeni ses yarışmasında jüri koltuğunda ise birbirinden başarılı isimler yer alacak. Yarışmaların şarkıya başlamasıyla birlikte tek amaçları 100 kişilik sanatçı kadrosundan kendisine dahil olmalarını sağlayabilmek. En fazla şarkıcıyla şarkıyı söyleyen yarışmacılar başarılı olacak. Kanal D ekranlarında 22 Nisan 2019 tarihinde ilk bölümüyle ekrana gelmesi beklenen “Benimle Söyle” yarışmasının büyük ödülü ise hala belli değil. BBC ekranlarındaki orijinal formatta ise 50 Bin Euro ödül olduğu biliniyordu.

Benimle Söyle Yarışması Geliyor

Hali hazırda seçme dönemleri devam eden yarışmada final bölümünde ise 10 yarışması sahne alacak. 100 kişinin önünde canlı performans söyleyecek 10 kişiden bir tanesinin büyük ödüle alacağı yarışmada görev alacak sanatçılarda belli olmaya başladı. Her ne kadar Hülya Avşar’ın teklifi reddedildiği bilinse de yine de birbirinden değerli isimler yarışmada boy gösterecek.

Benimle Söyle Sunucuları

Nisan ayının başında Beykoz’da bulunan Kundura Film platolarında çekimleri başlayan yarışmada sunuculuk görevini Enis Arıkan yapacak. Hali hazırda Jet Sosyete filminde de boy gösteren ünlü oyuncu, Alice müzikalinin kadrosunda da bulunuyor. Peki, Enis Arıkan kimdir?

Benimle Söyle Sunucusu Enis Arıkan Kim?

Son yıllarda İnstagramda çektiği komik videolarla popüler hale gelen Enis Arıkan, sempatik kişiliğiyle bir hayli tanınıyor. 1983 İstanbul doğumlu olan Arıkan, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı mezunu. Bilgi Üniversitesi’nde de Sahne ve Gösteri Sanatları eğitimi almış olup çeşitli reklam projelerinde kendisine yer bulmuş. Sonrasında ise Genco dizisiyle ekranlara çıkan Enis Arıkan, Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı Jet Sosyete’ de dizisinde de bir hayli tanınmış durumda. Son olarak ise yılbaşında O Ses Türkiye yarışmasına katılıp izleyenleri büyüyen bir performans göstermişti.

 

Benimle Söyle Jürileri Kimler?

Çok farklı bir konsept ve geniş kadrosuyla ekranlara gelecek olan “Benimle Söyle” yarışmasında birbirinden değerli isimler jüri koltuğunda oturacak. Yarışmacılarla birlikte aktif bir şekilde gerçekleştirilecek yarışma anlarında keyifli dakikaların yaşanması da bekleniyor.

Benimle Söyle Sunucu Birce Akalay Kimdir? Kaç Yaşındadır

1984 doğumlu olan başarılı oyuncu Birce Akalay, jüriler arasında yer alıyor. İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümü mezunu olan Akalay, ülkemizi temsil ettiği Avrupa Güzellik Yarışması’nda ise yarı finale yükselme başarısı elde etmişti. 2007 yılına kadar spor spikerliği yaptıktan sonra çeşitli dizilerde baş rol oyunculuğu yapmıştı. Sarp Levendoğlu ile 2014 yılında evlenen Akalay, 2 yıl sonra ise şiddetli geçimsizlik durumundan ötürü boşanma kararı almıştı. Küçük Ağa ve Siyah Beyaz Aşk dizilerinde ustaca bir performans gösteren Birce Akalay’ın ses konusunda da yetenekli olduğu biliniyor.

Benimle Söyle Jürisi Ayta Sözeri Kimdir Nerelidir Ne İş Yapar

1976 yılının 31 mart günü Almanya’da doğan Ayta Sözeri, Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Sanat Müziği korosunda görev ve eğitim almıştır. Sonrasında ise solist olarak çeşitli zaman dilimlerinde çalışmış olup 20 yaşına geldiğinde ise büyük bir karar değişikliğe gitmiştir. Cinsiyet değişimiyle kadın olmayı seçen Ayta Sözeri, Sezen Aksu’nun vokalistliğini yapmıştır. Her ne kadar Aile Arasında filmindeki performansıyla izleyenleri büyülese de Yalan Dünya, Güneşi Gördüm, Paramparça, Dudaktan Kalbe, Çiçek Taksi gibi başarılı dizi ve sineme projelerinde görev almıştır.

Benimle Söyle Yarışması Jüri Üyesi Ozan Demir Alp Kimdir Ne Tarz Söyler

Benimle Söyle yarışmasının jüri üyelerinden olan genç şarkıcı Ozan Demir Alp, Hello şarkısıyla tanınmıştır. Hali hazırda İstanbul Radyosu Türk Sanat Musikisi sanatçısı olup genç yaşına rağmen önemli başarılar kazanmıştır.

Benimle Söyle Yarışması Metin Arolat Kaç Yaşındadır Kimdir Bilgileri

Televizyon izleyicilerinin çok yakından tanıdığı Metin Arolat, 1972 doğumludur. İşletme mezunu olmakla birlikte ortaya koyduğu müzik albümleriyle tanınır. Karavan, Yine Bir Başıma, Ayrılık Olmaz, Çok Daha Ötesi gibi müzik albümlerinin satışları da başarısını gösterir cinstendir.

Ferman Akgül Kimdir?

1979 yılının 25 Aralık günü dünyaya gelen Ferman Akgül, Türk Rock müziği açısından başarılarla dolu bir kariyere sahiptir. Her ne kadar ismi son zamanlarda bilinse de herkes Manga grubu olarak tanımaktadır. 2001 yılında “MaNga” isimli grup kuran ve bu şekilde meşhur olan Ferman Akgül, MTV Müzik Ödülleri özelinde Avrupa’nın en iyi sanatçısı olmayı da başarmıştır. Ayrıca 2010 yılında Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil ederken ikincilik elde etmiştir. Manga grubunun solistliğini yapmaya devam eden Ferman Akgül, Benimle Söyle yarışmasının etkili jüri üyelerinden birisi olmaya aday.

 

 

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Caner Çalışır Hakkında Bilgiler Dj mi? Sanatçı mı?

1989 doğumlu olan genç DJ Caner Çalışır, son yıllarda giderek tanınan isimler arasındadır. Kiraz Mevsimi ve O Hayat Benim isimli iki önemli dizide oynamış olup hali hazırda DJ olarak performans sergilemektedir.

Benimle Söyle Yarışması Güzel Jürisi Ebru Sulukahya Kimdir

Benimle Söyle yarışmasının jüri üyelerinden olan Ebru Sulukahya, radyocu olarak uzun yıllar görev almıştır. Son zamanlarda ise Beyaz TV’de yayınlanan magazin programında Ali Eyüboğlu ile birlikte gündemi yorumluyordu.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Gür Akad Kaç Yaşındadır

1975 yılından beri profesyonel anlamda müzik yapan Gür Akad, başta Kurtalan Ekspres olmak üzere Grup Desten ve Egoist gibi gruplarda yer almıştır. 1986 yılında ise Eurovision Şarkı Yarışması’nda Halley isimli şarkısıyla Türkiye’yi temsil etme başarısı göstermiştir.

Benimle Söyle Yarışması Ahmet Güvenç Kaç Yaşındadır Ne Zamandır Müzik Yapıyor

Benimle Söyle yarışmasının bir başka jüri üyesi ise Barış Manço’nun okuduğu Gül Pembe şarkısının bestekarı olan Ahmet Güvenç’tir. 1951 yılında Ankara’da doğan Güvenç, 1969 yılında ise Bunalım isimli bir müzik grubuyla profesyonel müzik hayatına başlamıştır. Kurtalan grubunun bas gitarcılığını da yapmış olan uzun yıllar Cem Karaca ile birlikte çalışmıştır. Aynı zamanda Türkiye’nin en önemli fotoğraf sanatçısı olan Ara Güler’in üvey babasıdır.

Benimle Söyle Yarışması Gülçin Ergül Bilgileri 

Hepsi grubu içerisinde tanınan Gülçin Ergül, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olup ilk olarak reklamlarda boy göstermiştir. Sonrasında ise Hepsi grubuyla dizi yaparken ayrılık sonrasında da müzik hayatını devam ettirmiştir.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Nuri Harun Ateş Kimdir

2007 yılında aldığı Türkiye’nin opera yarışması jüri özel ödülüyle adını duyuran Nuri Harun Ateş, çeşitli müzik organizasyonlarına katılmaya devam ediyor, konserlerini aralıksız sürdürüyor.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Melihat Gülses Kaç Yaşındadır Nerelidir

Klasik Türk Müziği yorumcularından Melihat Gülses, 1958 yılında Akşehir’de dünyaya gelmiş, başarılı eserler kazandırmıştır.

Benimle Söyle Yarışması Çağatay Akman Kaç Yaşındadır Hakkında Bilgileri

1998 doğumlu olan Çağatay Akman, “Gece Gölgenin Rahatına Bak” isimli şarkıyla Türkiye çapında büyük bir başarıya imza atmıştır. Ardından ise “Sensin Benim En Derim Kuyum” şarkısıyla da başarısını devam ettirmiş olup en çok dinlenenler arasındadır.

Benimle Söyle Yarışması Jürisi Orçun Sünear Kimdir Hangi Şarkıları Var

Saklı Cennet isimli şarkısıyla popüler hale gelen No Name isimli grubun vokalisti Orçun Sünear da Benimle Söyle şarkısının jüri üyelerindendir. Türkiye’nin ilk Root-Reggae grubu olarak bilinen SATTAS’ı Derya Eke ile birlikte kurma başarısı göstermiştir.

Bunların haricinde opera sanatçılığı ile dünya çapında tanınan Cenk Bıyık başta olmak üzere DJ Nikki Wild, Emrah Günkaya, Çiğdem Doğu, Su Doğan gibi isimlerde de yarışma kadrosunda yer alacak. Oldukça farklı ve geniş yelpazeye sahip olan jüri üyeleri arasında yılın en başarılı genç kuşak sanatçısı unvanına sahip olan Nebi Birgi’de yer alıyor. Bununla birlikte türkücü Hüseyin Kağıt ve Yelda Kırçuval gibi isimlerde yarışmada bulunacak. Vokal teknikleri konusunda giderek kendisini geliştiren genç isim Can Oflaz’da kadroda bulunan isimlerdendir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2019