Benimle Söyle Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları Sunucu (Birce Akalay) - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Benimle Söyle Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları Sunucu (Birce Akalay)

Benimle Söyle Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları Sunucu (Birce Akalay)… Benimle Söyle yarışması yakında Kanal D ekranlarındaki yerini alıyor. Benimle Söyle yarışması ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Çekimlerilne yakın zamanda başlanan Benimle Söyle yarışması sunucusu jürisi kimler olacak? Program ne zaman yayınlanacak? Benimle Söyle yarışması ile ilgili bilgiler konumuzun devamında…

Benimle Söyle yarışması Medyapım imzası taşıyor. All Together Now isimli şarkı yarışmasından uyarlanan Benimle Söyle yarışma programında görev alacak isimler netleşti. Birce Akalay bu ünlü isimler arasında. En son Ağlama Anne dizisinde oynayan ünlü oyuncu Birce Akalay’ı şarkı yarışmasında izleyeceğiz. Sunucusu Enis Arıkan olan şarkı yarışması Benimle Söyle’nin jüri koltuğunda da renkli simalar yer alacak.

Benim Söyle şarkı yarışması sunucuları; Ayta Sözeri, Metin Arolat, Ferman Akgül ve Caner Çalışır. Benimle Söyle yarışmasında tanıtım filmi için çekimler başladı. Şarkı yarışması bu zamana kadar yapılan yarışmalardan biraz farklı. Benimle Söyle yarışmasında 100 kişiden oluşan bir jüri yer alıyor. Yarışmacı şarkı söylemeye başlıyor. Sonrasında yarışmacının performansını beğenen jüri üyeleri koltuktan kalkarak yarışmacıya eşlik edecekler.  Bu sayede koltuktan kaldırdığı jüri kadar puan alabilir.

Benimle Söyle yarışması forması oldukça eğlenceli. Sunucusu Enis Arıkan’da çok sevilen ve komik bir oyuncu. Bu yüzden de yarışma çok eğlenceli geçecektir. Birce Akalay bu yarışma da jüri mi olacak yoksa kuliste yarışmacılarla sohbet eden kişi mi olacak göreceğiz. Benimle Söyle şarkı yarışması tanıtım fragmanı yayınlandığında ve şarkı yarışması başladığında da sizlere videoları paylaşacağız.

Benimle Söyle Başvuru Formu için TIKLAYIN

Benim Söyle şarkı yarışmasını siz izler misiniz? Benimle Söyle Yarışmasına yarışmacı olarak katılmak ister misiniz? Birce Akalay böyle bir yarışmayla ekrana gelecek sizce dizi dışında başarılı olur mu? Benimle Söyle Yarışmasıyla ilgili aklınıza takılan ne varsa bize yazabilirsiniz. Yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sunuculuğunu Enis Arıkan’ın yaptığı şarkı yarışması, 100 kişilik jürisiyle fark yaratacak. Birbirinden değerli jüri üyelerine ise Birce Akalay kaptanlık yapacak.

Program, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar finale gidecek.

HER BÖLÜMDE 10 KİŞİ YARIŞACAK…

Her bölümde 10 yarışmacı, jüriyi ayağa kaldırmaya ve kendisine eşlik ettirmeye çalışacak. Gecenin en çok jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finalist olacak. İkinci ve üçüncü başarılı yarışmacı ise, yeni bir performansla kendi aralarında mücadele edecek. Kazanan, birinciyle birlikte finalist olacak.

Dansçılardan ramazan davulcusuna, stilistlerden şan eğitmenlerine kadar kendi alanında uzmanların yer aldığı 100 kişilik jüri, müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşacak.

Benimle Söyle Başvuru Formu için TIKLAYIN


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Benimle Söyle Yarışması Başvuru Katılım Formu Şartları Sunucu (Birce Akalay) (5 Yorum)

  1. Çok iyi ve diğerlerine göre çok iyi bir yarışma ben bu yarışmaya katılmayı çok istiyorum ama yaşım daha 12.

  2. Bu programda sesimin seçilenlerden güzel olmasına rağmen 5 kez katılıp çağırılmadığım o ses türkiye gibi olmasın da..

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Nisan 2019