Benimle Söyle Yarışması Bitiyor mu? Reytingleri Kazanan Yarışmacı

Benimle Söyle Yarışması Bitiyor mu? Reytingleri Kazanan Yarışmacı

Kanal D ekranlarının yeni başlayan müzik yarışması Benimle Söyle tuttu mu? Reytingleri nasıl? yarışma izleyiciler tarafından beğenildi mi? Tekrarı Saat Kaçta? Benimle Söyle yarışması ne zaman bitiyor? Bu Haftanın en iyi performansları hangileriydi bu yazımızda sizlere bunlardan bahsetmeye çalışacağız.

Geçtiğimiz hafta 11 Mayıs Cumartesi günü 1. bölümü ile ekranlara gelen Benimle Söyle yarışması izleyiciler tarafından çok beğenildi, Dizilerin sezon finalleri ve final tarihleri yaklaşırken dizilerden kalan boşluğu Yaz dizilerinin yanı sıra eğlenceli program ve yarışmalar dolduracağa benziyor bunların en başında 100 jüri üyesi ve Enis Arıkan, Birce Akalay’ın sunumuyla Benimle Söyle Yarışması yaz boyunca ekranlarda olacak.

Benimle Söyle Yarışması Tekrarı Saat Kaçta?

Cumartesi günleri yeni bölümleri ile ilk bölümü 11 Mayıs Cumartesi yayınlanan Benimle Söyle yarışmasını kaçıranlar tekrar izlemek isteyenler için Pazartesi günleri saat 00.15 te Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi – Kanal D – 00.15 Tekrar Benimle Söyle

Benim Söyle Reytingler Nasıl? Ne Zaman Biter? Tuttu mu?

Kanal D ekranlarında 11 Mayıs Cumartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelen yeni şarkı yarışması benimle söyle izlenme oranları nasıl? 100 jüri ve Enis Arıkan, Birce Akalay’ın sunumuyla seyirici ile buluşan benim söyle yeni müzik yarışması son hafta reyting sıralamasında 10. sırada yerini aldı. Dizilerin final yapması ile beraber bizce izlenme sayısının artacağı bir yarışma programı olacak ve Yaz boyunca Eylül ayına kadar ekranlarda olacak. Tam Final tarih olarak reytngler tutar ve izleyiciler diziler bittikten sonra Benimle Söyle izlemeye başlarlarsa.

Benim Söyle 3 Hafta Final Programı 10 Hafta da Elemeler ile 13 Bölüm ekranlarda olacak ve 03 Eylül Cumartesi günü final yapacak.

  1. Bölüm Reytingleri Nasıldı?

10. Sırada ilk bölümü 11 Mayıs Cumartesi 2.92 reyting skoru alan yarışma eski diziler ve final haftalarına denk geldiği için sıralamada çok aşşağıda 30 Mayıs tan sonra diziler bittiğinde Benimle Söyle yarışması güzel reyting alacaktır.

Benimle Söyle Yarışması İlk Hafta Dikkat Çeken Yarışmacılar

Birbirinden güzel sesli yarışmacıların yarıştığı 100 jürisinin beğendiği seslere eşlik ettiği yarışmada Eftelya ve Zümrüt yarı finale kaldılar, yarışmacılar hakkında detaylı bilgi veren bir yazı daha önce yazmıştık aşşağıdaki linkten yazımızı inceleyebilirsiniz.

11 Mayıs Benimle Söyle Yarışması Finalisti (Eftelya Kimdir)

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2019