Benimle Söyle Yarışması Bugün Yok Mu? Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak ?

Benimle Söyle Yarışması Bugün Yok Mu? Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak ?

18 mayıs benimle söyle neden yok

 

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölüm ile seyirci ile buluşan Benimle Söyle Yarışması bugün yok mu ? Benimle Söyle yarışması bitti mi ?  Benimle Söyle yarışması tutmadı mı ? Benimle Söyle yarışması ne zaman yayınlanacak ?

Benimle Söyle Yarışması Neden Yok ?

 

 

İlk bölümü ile 11 Mayıs 2019 Cumartesi günü ekranlara gelen  Benimle Söyle yarışması, aldığı düşük reyting üzerine bu hafta ekranlara gelmeyecek. Kanal D‘nin yayın akışından çıkarılan ve yerine Çarkıfelek programının konduğu Benimle Söyle programı 18 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlara gelmiyor bu durum da insanlar Benimle Söyle yarışması Bitti mi? Neden yok yayından kaldırıldı mı gibi sorular sormaya başladılar. Ancak kanal tarafından yarışmanın final yapacağına dair herhangi bir açıklama henüz gelmedi.

Benimle Söyle Yarışması 2. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Normal yayın akışı ile 18 Mayıs Cumartesi günü 2. bölümü ile ekranlara gelmesi gereken Benimle Söyle Yarışması Kanal D televizyonunun yayın akışından kaldırıldı ve 18 Mayıs ta 2. bölüm ekranlarda olmayacak. Programın takipçileri 2. bölüm ne zaman sorularını sormaya başladılar.  Kesin olmamak ile birlikte Benimle Söyle yarışmasının bayram boyunca ekranlara geleceği söyleniyor.

 

 

Benimle Söyle Yarışmasının Formatı Nedir ?

Yarışmacılar 100 kişilik jüri üyelerinin önünde şarkı söyleyerek  jüri üyelerini etkilemeyi başarıp  jüri üyelerini ayağa kaldırmaları gerekmektedir Şarkı söyleyen yarışmacı ne kadar jüriyi ayağa kaldırırsa o kadar puan alır. En fazla jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacı haftanın finalisti olmaktadır. İkinci ve üçüncü olan yarışmacıların aralarında tekrardan bir yarışma olacak. Bu iki kişiden en çok puan alan kişi adını finale yazdıracaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Mayıs 2019