Benimle Söyle Yarışması Fragman Şarkısı Benimle Söyle Kim bilir neler var içinde - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Benimle Söyle Yarışması Fragman Şarkısı Benimle Söyle Kim bilir neler var içinde

Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan Benimle Söyle yarışmasının tanıtım fragmanı gerçekten çok güzel olmuş. Fragmanda tüm yarışmacıların ve jüri üyelerinin birlikte seslendirdikleri Benimle söyle şarkısı çok sevildi beğenildi. Bizde bu konumuzda Benimle Söyle Yarışması Fragman Şarkısı Benimle Söyle Kim bilir neler var içinde diye devam eden şarkıyı ve sözlerini buraya yazalım istedik.

Benimle Söyle Yarışması Fragman Şarkısı Benimle Söyle Kim bilir neler var içinde diye devam edip giden şarkıyı programda görev alan bütün yarışmacılar ile jüri ve diğer yardımcı ses sanatçıları birlikte seslendirmiş. Ortaya gerçekten güzel bir şarkı çıkmış ve biz çok beğendik. Umarız dizilerde gösteremediği başarıyı bu program ile yaz ayları boyunca gösterir Kanal D.

Benimle söyle fragmanda çalan benimle söyle şarkısı sözleriKanal D Benimle Söyle Yarışması Fragmanda çalan Benimle Söyle Kim bilir neler var içinde şarkısının Sözleri

Bazen eski bir aşk,
Bazen yaşadığın şu an,
Bir dokunuş, bir söz, bir müzik,
Beni benden alan.
İçimde nefestir o,
Ruhumda fırtına,
Zor gelir bana,
Şarkılar yoksa yaşayamam.
Benimle söyle,
Kim bilir neler var,
Senin içinde,
Anlar kendini bir çırpıda,
Paylaşalım gel
Kaptırıp gidelim
Bir şarkı düşün, bir şarkı seç

Metin Arolat’tan Metin Özülkü’ye, Birce Akalay’dan Gülçin Ergül’e, Ferman Akgül’den Çagatay Akman’a çok güzel bir koro olmuş ve Benimle Söyle Yarışması için birlikte harika bir düet yapılmış. Eminiz dinledikçe sizde seveceksiniz ve Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan Benimle Söyle Yarışmasını izlemek isteyeceksiniz. Uzun süredir böyle ciddi bir şarkı yarışması organizasyonu olmamıştı O ses Türkiye dışında.Benimle söyle fragman şarkısı sözleri

Bu arada Benimle Söyle Yarışmasına başvuruda bulunmak ve kendinizi göstermek isterseniz harika bir fırsat da sizleri bekliyor. Benimle Söyle Yarışması çok yakında kanal D de başlayacak ve daha önce sizler için sitemizde açtığımız Benimle Söyle Yarışmasına Başvuru Formunu Katılım Şartlarını buradan görebilirsiniz.

Benimle Söyle Yarışmasındaki 100 kişilik jüriden öne çıkan isimler ise şöyle; Manga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akat, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem – Didem Balık, müzik prodüktörü Emrah Günkaya, stilist Çiğdem Doğu, trombon sanatçısı Su Doğan, sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, türkücü Hüseyin Kağıt, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Nuri Harun Ateş, Gülçin Ergül, Çağatay Akman, Can Oflaz, Genco Ecer, Ödül Turan, Seçil Gür, Ekin Su, Eylül Çekirge Benimle Söyle Yarışmasında sizlerle olacaklar..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 17 Nisan 2019