Beren Saat 2019-2020 Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrol Oynayacak?

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz güzel oyuncu Beren Saat yeni bir proje ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Netflix dizisinde yeni sezonda karşımıza çıkacak olan başarılı ve güzel oyuncu son olarak Kanal D de tertip edilen ve Pantene Altın Kelebek ödül töreninde eşi Kenan Doğulu ile birlikte görüldü. 2019 da başlayacak olan Yeni Netflix dizisinde oynayacak olan başarılı oyuncu Beren Saat’in yeni dizisi cast çalışmalarına başladı.

Henüz dizisinin adı kesinleşmeyen Beren Saat’in Mehmet Günsur ile birlikte baş rolde oynayacağı belirtiliyor. Beren Saat’e yeni dizisinde eşlik edecek oyuncuların kesinleşip yayınlanması ile birlikte sizlere detaylarını açıklayacağız bu içeriğimizde. Beren Saat başrolde oynayacağı yeni Netflix dizisinin ön hazırlıklarının kısa süre sonra başlayacağı bildirildi ve beren Saat Mehmet Günsür ile birlikte kameralar önüne çıkacak.

Beren Saat 2019-2020 Yeni Sezon Hangi DizideSevilen başarılı oyuncu Beren Saat son olarak İntikam isimli dizide rol almış ve dizi beklentilerin altında kaldığı için çok uzun sürmemişti. Fatmagülün Suçu ne ve Aşkı Memnun gibi dizilerde yıldızı parlayan oyuncu son dizisinde mesleğinde çok başarılı bir avukat olan güzel genç bir bayanın haksız bir nedenden sonra meslekten atılmasının ardından verdiği mücadele konu ediliyordu. Mesleğe dönmek için çok büyük zorluklar yaşansa da sonunda işini geri almayı başarıyor. Beren Saat’in tüm oynadığı dizilerde ki performansı çok beğeniliyor. Bu yeni Netflix dizisinde de aynı başarıyı yakalayacağından şüphe etmiyoruz.

Beren Saat 2019-2020 Yeni Sezon Hangi Dizide Kiminle Başrol Oynayacak?

Beren Saat 2019-2020 Yeni Dizinin adı nedirBeren Saat 2019-2020 sezonunda yer alacağı Netflix dizisinde eğer Mehmet Günsür ile oynaması kesinleşirse oldukça farklı bir ikili ortaya çıkabilir. Netflix son açıklamasında dizinin İstanbul dışında Türkiyenin bir çok şehrinde çekileceğini ve Türkiye mozaiğini yansıtacak bir dizi olacağını açıklamıştı. Cast çalışmaları başlayan dizinin oyuncu kadrosu , nerede çekildiği vb bilgiler elimize ulaştıkça sayfamızdan sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Sizce Beren Saat’e başrol erkek olarak hangi oyuncu eşlik edebilir siz kiminle görmek istersiniz, Yorumlarınızı aşağıda paylaşabilirsiniz..

Beren Saat Kimdir?
26 Şubat 1984 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Beren Saat’in Cem adında bir ağabeyi vardır. Anne babası Ayla ve Hüseyin Avni çiftidir. İki kardeşin küçüğüdür. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Ankara’da tamamlamış, TED Ankara Koleji’nde okurken yeteneğinin farkına varılmıştır. Pek çok müzikal ve tiyatro oyununda, müsamere gösterinde tol almıştır. Oyunculuğa profesyonel manada adım atması ise 2004 yılını bulmuştur. 2004 yılında Türkiye’nin Yıldızları isimli TV yarışma programına katılmıştır.

Beren Saat 2019-2020 Yeni Dizide kiminle başrolde
Pek çok farklı dizi ve filmde rol alan Beren Saat, esas şöhretini 2008 yılında başlayan Aşk-ı Memnu isimli dizide yakalamıştır. Burada başrol olarak yer alan Beren Saat, Bihter karakterine can vermiştir. Bu dizide akıllara kazınan performanslar sergilemiş ve bir anda Türkiye’nin gündemine oturmuştur. Bu diziden sonra rol aldığı yapımların sayısı ve kalitesi de artmıştır. 2012 yılından bu yana Sanatçı Kenan Doğulu ile birlikte olan Beren Saat özel hayatı ile pek fazla gündeme gelmemektedir. 23 Şubat 2014 tarihinde Kenan Doğulu ile nişanlanmış ve 29 Temmuz 2014 tarihinde de Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles kentinde ünlü şarkıcı ile hayatını birleştirmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2018