Beren Saat Atiye Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı

Beren Saat Atiye Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı… Beren Saat uzun zaman aradan sonra bir dizi ile karşımıza çıkıyor. Netflix’te yayınlanacak olan dizinin hazırlıkları tamamlandı. Netflix dizisi Atiye sete çıktı bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşacağız.

Netflix’te yayınlanacak olan Atiye dizisi ikinci Türk orijinal içeriği olma özelliği taşıyor. Netflix te yayınlanan ilk Türk dizisi Hakan Muhafız. Hakan Muhafız dizisinin tutması ve geliri ile Netflix’in yüzünü güldürmesi sonucunda yeni bir Türk dizisi hazıranıyor. Netflix’te yayınlanacak olan Atiye dizisinin dizisinin hikayesi belli oldu.

Netflix dizisi Atiye başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya ve Civan Canova yer alıyor. Atiye dizisinin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan ve Gönenç Uyanık yer alıyor. Atiye dizisi Şengül Boybaş’ın Dünya’nın Uyanışı kitabından uyarlama olacak. Dizide genç ve güzel ressam Atiye’nin sürükleyici ve mistik hikayesini konu alıyor.

Dizi de genç ve güzel ressam Atiye rolünü canlandıran oyuncu Beren Saat oldu. Atiye dizisi 8 bölümden oluşuyor. Çekimleri İstanbul’da başlayan Atiye dizisi Göbeklitepe ve Güneydoğu Anadolu’daki birçok ilde çekilecek. Çekim mekanları ile de oldukça dikkat çekecek olan Atiye dizisi çok beğenilecek eminiz.

Atiye dizisi hikayesi konusu; Atiye ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da yaşamaktadır. Sade ve mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak bir gün dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de bir keşifle onun hayatı değişir. Göbeklitepe’de arkeolog olan Erhan Göbeklitepe ile Atiye arasında bir ilişki olduğunu düşünür. İkisinin arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Netflix dizisi Atiye bilgilerini sizlerle konumuzda paylaştık .Oyuncuları ile de oldukça beğenilecek olan dizinin tam yayın tarihi belli değil. Dizinin fragmanı çıktığında da sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mart 2019