Beren Saat Gecelerin Ötesi Dizisinde Başrolde mi Oynayacak Yeni Sezonda

Beren Saat Gecelerin Ötesi Dizisinde Başrolde mi Oynayacak Yeni Sezonda Bir çok diziden teklif üstüne teklifler alan Beren Saat en son Japon orjinalinden Türkiyeye uyarlanacak olan Woman dizisinde adı geçmişti. Ancak dizinin kısa sürmesi ve Beren saatle kesin olarak anlaşamamaları üzerine yeni bir teklif alan ünlü oyuncu Gecelerin Ötesi dizisini düşünmeye başladı.

Ekranların başarılı kadın oyuncularından birisi olan Beren Saat Kenan Doğulu ile 2 yıl önce evlenmiş ve o tarihten beri herhangi bir dizi projesinde yer almamıştı. Sevilen oyuncunun yeni dizi anlaşmasına imza atmak üzere olduğu gelen haberler arasında! Peki yeni dizisi nedir yapımcısı kimdir işte Beren Saatle ilgili son haberle..

Yapımcılığını Timur Savcı-Burak Sağyaşar ortaklaşa projesi olan ‘Söz’ dizisine imza atan Tims&B’in 2017-2018 yeni sezonunda yayınlamak üzere yepyeni bir dizi hazırlığı olduğunu ve projenin yakında gün yüzüne çıkacağını açıklamıştık. Dizinin adının ‘Gecelerin Ötesi‘ dizisi olduğunu şimdiden bildirelim. Gecelerin Ötesi dizisinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı oturacak.

Gecelerin Ötesi Dizisinin Konusu Nedir: Sıradışı bir aşk hikayesinin konu alınacağı ve çok farklı bir proje olacak olan ‘Gecelerin Ötesi’ dizisi için Tims&B, Beren Saat‘e teklif götürdü. Gecelerin Ötesi dizisine olumlu yanıt vermesi beklenen Beren Saat yakında açıklanabilir resmi olarak. Son olarak Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde rol alan Beren Saat’in diziye sıcak baktığı ve kesin olarak anlaşma yapacağı bildirildi.

Beren Saat Gecelerin Ötesi dizisi ile Show TV’de ekrana gelmesi bekleniyor. Haberimiz kesinlik kazanınca detaylıca yazacağız buradan. Sizce Beren Saat anlaşırsa Gecelerin Ötesi dizisi izlenir mi, siz izlemeyi düşünür müsünüz? Başrolünde kiminle oynasın istersiniz? Yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.