Beren Saat İntiharcı Dizisinde Başrolde Ekrana Dönüş mü Yapacak?

Uzun süredir adından söz ettiren ancak hangi dizide oynadığı yada oynayacağı yılan hikayesine dönen ünlü oyuncu Beren Saat yeni sezonda yeni bir dizi ile dönecek ama şimdilik gizemini koruyor. En son ortaya atılan iddia ise Beren Saat İntiharcı dizisinde mi oynayacak oldu..

Sosyal medyada her geçen gün yeni iddiaların ortaya atıldığı dizi sektöründe Beren Saat de oldukça yer tutuyor. Kenan Doğulu ile evlendikten sonra herhangi bir dizide rol almayan güzel oyuncu Beren Saat İntiharcı Dizisinde mi oynayacak, yeni dizide İntiharcı rolüyle mi Ekrana Dönüş mü Yapacak?

Puhu tv için ekrana gelecek olan İntiharcı dizisinin erkek başrol oyuncusunun İlker Kaleli olduğunu daha önce açıklamıştık sitemizde. Peki İlker Kaleli ismine İntiharcı dizisinde kim eşlik edecek? Beren Saat ağırlık kazansa da bir gider isim de Cansu Dere. Cansu Dere eğer Beren saat kabul etmezse devreye girecek.

Milliyetten Sinan Koloğlunun haberine göre Beren Saate teklif götürüldü ancak henüz net bir yanıt alınamadı. Beren Saat internet dizisi yerine tv de olmayı tercih ederim demiş olabilir. Beren Saat kabul etmezse Cansu Dere ismi de ön plana çıkabilir İntiharcı dizisi için. Bakalım zamanla göreceğiz hangisinin kabul edeceğini.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Beren Saat İntiharcı Dizisinde Başrolde Ekrana Dönüş mü Yapacak? (3 Yorum)

  1. dizi yapımcısının keyfinimi bekleyecez o olmasa başka bir yapım unutma beniyi yeniden çevirsin kuşura bakmayında onların keyfini beklemeyiz artık

Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2017