Beren Saat Kadın Dizisi Konusu Oyuncuları Resimleri Fragmanı

Beren Saat Kadın Dizisi Konusu Oyuncuları Resimleri Fragmanı.. Beren Saat bir dönem aradan sonra ekranlara yeni bir dizi ile dönüyor. Kore dizisinden uyarlama olacak olan ‘Woman’ Kadın dizisinde rol alacak. Beren Saat Med Yapım ile anlaştı. Uyarlama dizi Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlanacak.

Beren Saat son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem de rol almıştı. Dizi bitince bir dönem ekranlarda olmayı tercih etmedi. Yeni sezonda ekranlarda olacak. Kadın dizisi orijinali Japon Yuji Sakamoto tarafından yazılan senaryosunu Anne dizisinin senaristi uyarlayacak. Anne dizisi de zaten bir kore uyarlamaydı. Kadın dizisi de aynı şekilde olacak.

Anne dizisinin reytingleri de çok başarılı olduğu için Startv yine aynı kişinin uyarlamasını istemiştir muhtemelen. Beren Saatin başrolünü canlandıracağı Kadın dizisi Startv de Eylül ya da Ekim ayında yayınlanacak. Yeni sezona iddaalı bir yapımla hazırlanıyor Star tv.

Kadın dizisinin konusu; Eşinin vefatının ardından yalnız kalan ve hayat mücadelesi veren bir kadını anlatıyor. Annenin yaşayacakları acısı çocuklarına bakmak zorunda oluşuyla bol bol duygusal anların yaşanacağı bir dram dizisi olacak.

Woman dizisi orijinalinde 4 yıl önce yayınlanmış. Beren Saatte Woman dizisinin orjinalini izleyerek diziye hazırlandığı söyleniyor. Startv bu senaristi sevdi. Japon senaristin daha önce de Mother (Anne) dizisini uyarlamıştı. Reytingleri de iyi gidince aynı yoldan bir dizi daha hazırlıyor.

Beren Saatin çocuklarını kim canlandıracak? Beren Saat in rol arkadaşları kimler olacak? Bu bilgiler henüz netleşmedi. Tüm bilgiler netleştikçe sizlerle paylaşacağız. Sizce Kadın dizisi tutar mı? Beren Saatin rol arkadaşı kimler olmalı çocuk oyuncular kim olmalı? Yorumlarınızı ve beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.