Berkay Ateş Çukur Dizisinde Hangi Rolde (Cumali) mi Olacak?

Show TV’nin sevilen pazartesi akşamları yayınlanan dizisi Çukur’a yeni sezon için yeni bir isim dahil oldu. Ünlü oyuncu genellikle kötü rollerde gördüğümüz Berkay Ateş Çukur dizisinin ilk transferi oldu yeni sezonda.. Berkay Ateş Çukur Dizisinde Hangi Rolde oynayacak (Cumali) mi Olacak? merak ediliyor..

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Çukur dizisinin 2. sezonda kadrosunun oldukça güçleneceğini söylemiştik daha önce. Kenan İmirzalioğlu da Çukur dizisinde Kısa bir rolde oynayacak görünüyor yeni sezonun başında.. Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur dizisinin kadrosuna yeni sezonda oynamak üzere son olarak Gülizar dizisinde rol alan Berkay Ateş katıldı.

Çukur dizisine dahil olan 31 yaşındaki Berkay Ateş son olarak Anne dizisinde Cengiz karakterine hayat vermiş ve oldukça gerçekçi bir rolle izleyenleri büyülemişti. Berkay Ateş Çukur Dizisinde Hangi Rolde oynayacak hangi karakteri canlandıracak henüz kesinleşen bir bilgi bulunmamakta. Ancak son olarak hapishaneden çıkacak olan Cumali karakteri olabilir diye düşünüyoruz.

Berkay Ateş Çukur Dizisinde Hangi Rolde

Berkay Ateş Kimdir, 1987 yılında İstanbul’da doğmuş ve Eğitimini yine İstanbul’da bulunan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Tiyatro ve oyunculuk alanlarında kendini geliştiren ve gittiği Semaver Kumpanya’da oyunculuk eğitimi alan Berkay Ateş dizi sektörüne ilk olarak 2016 yılında İstanbul Sokakları dizisinde rol alarak başlamıştır.

Geçtiğimiz sezon Star Tv’de Anne dizisinde rol alan ve Cengiz karakterini canlandıran Berkay Ateş son olarak kısa süren Gülizar dizisinde oynadı. Çukur dizisine gelmesi ise hem kariyeri açısından hemde dizideki rolü açısından Büyük ihtimalle Cumali oldukça merak edilen birisi olacak.. Berkay Ateş D22 tiyatrosunda da oyunculuk yapmaya devam ediyor.

Berkay Ateş Çukurda Hangi Rolde

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Temmuz 2018