Beş Kızkardeş Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kadrosu Konusu Özeti

2018-2019 yeni sezonda yeni diziler bir bir belli olmaya başladılar. Yaz sezonunda ekrana gelecek olan ve oldukça boş bir zamanda öğrencileri ve çalışmayanları ekranda bulan tv yöneticileri yeni dizileri bir an önce hazırlayıp izleyiciye yetiştirme telaşındalar. Yaptığı işlerle başarısını kanıtlayan ve çok konuşulan Avşar Film’den yepyeni bir yaz dizisi geliyor!

Yeni dizinin aldı Beş Kızkardeş olacak. Beş Kızkardeş Dizisi Oyuncuları Karakterleri Kadrosu Konusu Özeti tanıtım fragmanı hangi kanalda ne zaman başlayacak gibi konulara bu sayfada açıklık getireceğiz. Şu sıralar Star TV’de yayınlanan ‘Fazilet Hanım ve Kızları’ dizisinin de yapımcılığını üstlenen Avşar Film yeni dizisi Beş Kızlardeş ile yeni bir başarı hikayesi yakalamak istiyor.

2018 yılında Ağustos ayı için ‘Beş Kızkardeş’ adında yeni bir dizi hazırlığında olan Avşar film dizi için oyuncu arayışlarına başladı bile. Yan roller ve figüranlar için oldukça geniş bir kadrosu olacak olan 5 Kız kardeş dizisi hem dram hemde komedi içerikli olacak. Bu konuda başarılı olan dizilerin Aşk ve mavi gibi içerikleri ve oyuncu kadroları incelenmiş ve yeni dizi için sağlam bir alt yapı kurulmuş.

5 Kız kardeş isimli Dizinin yönetmenliğini daha önce Yılanların Öcü, Firar, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Rüya gibi başarılı tv dizilerini çeken Cemal Şan üstlenecek. Beş Kızkardeş Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri belli olmaya başlayınca buradan sizlere sunacağız ve haklarındaki detayları sırasıyla yazacağız.

2018-2019 yaz sezonunda başlayacak olan Beş Kızkardeş Dizisi uzun vadeli bir dizi olması için hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiği ve casting aşamasında olduğunu bildiren şirket yakında açıklama yapacak bu konuda. Hazırlıkları devam eden ‘Beş Kızkardeş’ 2018 yılının yaz sonlarına doğru yani Ağustos’ta ekrana gelmesi planlanıyor. Bakalım dizi nasıl olacak bizde merak ediyoruz.

Beş Kızkardeş Kitabı Kime ait Konusu Yazarı: Bu kitabın yazarı Sydney Taylor. Beş Kızkardeş ne anlatıyor: 1950’li yıllarda New York’un fakir doğu yakasında küçük bir evde anne ve babalarıyla birlikte yaşayan beş kızkardeşin mutlu, sıcacık hikâyesidir.
James ailesi, fakirdi. Ama çocuklarını mutlu edebilmek için herşeyleri vardı: Arkadaşlık, kitaplar, geziler, oyunlar, çocuklarını anlayan ve çok seven anne ve baba.

Beş Kız Kardeş dizisinin tanıtım fragmanı henüz yok elbette ancak çıkınca sizlere buradan paylaşacağız. Daha önce benzer bir dizi olan kuzenlerim dizisinin tanıtımını paylaşıyoruz şimdilik..

3 Kız kardeş dizisi İclal aydının romanı

3 Kız kardeş dizisi mi 5 Kız kardeş dizisi mi?

Başarılı oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın romanı dizi oluyor! Daha önce Beş kız kardeş diye açıklanan dizinin İclal Aydının romanı Üç Kız kardeşin dizi yapılmasına karar verildi.

Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu ile röportaj yapan İclal Aydın, ”Altı romanda, tamamlamayı planladığım serinin üçüncüsü ‘Üç Kız Kardeş’in satışı, 150 bin adete ulaştı. Romanımın TV dizisi olması için çalışmalar başladı. İnşallah 2019’da ekranda olacak.” açıklamasıyla romanının dizi olacağını duyurdu. Detayları henüz belli olmayan projenin kanalı ve yapımcısı da belirsizliğini koruyor.

YORUMLAR

  1. Dizide beste kökdemir bensu soral Şerife ünsal olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.